Bambusová prostěradla se stanou ozdobou vaší ložnice

Bambusová prostěradla

Bambusové vlákno je vymožeností konce dvacátého století. Přesto si za krátkou dobu získalo značnou oblíbenost po celé planetě. Vděčí za to především složce „Bamboo Khun“, která umí účinně bránit množení bakterií, plísní i kvasinek. Nepříjemné pachy a pot nemají na bambusových prostěradlech místo!

Bambusová prostěradla ocení každý alergik

To je jistě nadmíru příjemná zpráva pro všechny alergiky, kteří mívají z různých mikroorganismů často panickou hrůzu. Je přitom jen na nich, jestli upřednostní bambusová froté prostěradla nebo bambusová jersey prostěradla. Oba druhy vynikají nezvyklou hebkostí, která je patrná na první dotek. Pro každou hospodyňku je výbornou zprávou, že se bambusová prostěradla nemusí žehlit! Vysoká hustota přízí garantuje jejich dlouhou životnost a kvalitu i při dlouhodobém používání.

Bambusové prostěradlo se hodí do každé roční doby

Není třeba se ani ohlížet na to, jestli je zima nebo léto. Bambusová prostěradla vynikají mimořádnými termoregulačními schopnostmi, takže v zimě hřejí a v zimě pro změnu chladí. Kdo z vás již někdy slyšel o tom, že je bambus schopný pojmout i čtyřikrát více vlhkosti než bavlna?

Na oblibě získávají i bambusové ručníky a osušky

Kromě bambusových prostěradel jsou dnes na trhu k dostání i bambusové ručníky a osušky. Také ony jsou antibakteriální, zároveň dobře drží tvar a nevytáhnou se. Vynikají vysokou gramáží, která značně působí na jejich kvalitu. Především však garantují dokonalé usušení a pohodlí.

Bambusu patří budoucnost!

Z výše řečeného je zřejmé, že se bambus stává fenoménem dnešní doby, a to zcela po zásluze. Sama rostlina obsahuje jedinečnou složku, která dovoluje její pěstování, aniž by bylo nezbytné použít pesticidy nebo hnojiva. Třešničkou na dortu je fakt, že zásluhou rychlého růstu je možné bambus považovat za rychle obnovitelný přírodní zdroj!

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This