Betonové ploty

Betonový plot
Betonové ploty
Oznámkuj článek

Betonový plot

Máte hezký dům a přemýšlíte o plotu? Ploty mají funkci ochrannou, střeží naše soukromí i majetek před vniknutím cizích osob. Na jednu stranu byste jistě měli rádi hezky vypadající plot, na druhou zase takový, který bude zároveň vypadat autoritativně a vzbuzovat v cizích osobách respekt a především chcete, aby se hodil k domu. Skvělým řešením jsou betonové ploty.

Betonové ploty mají perfektní vlastnosti jako je odolnost a pevnost. Rovněž nemusíte pravidelně natírat rezivějící plot, opravovat trouchnivějící laťky nebo měnit pletivo. Spolu s odolností je další vlastností plotu dlouhá životnost. Plot z betonu vám bude sloužit po několik desetiletí. Většina z nich je navržena tak, že přes ně nelze vidět do zahrady, zachovají tak maximálně vaše soukromí. Rovněž vás ochrání před nadměrným hlukem z ulice od jedoucích automobilů.

Jak betonové ploty vypadají?

Skládají se z jednotlivých plotových desek, které jsou zasunuty mezi betonové sloupky. Desky i sloupky se vyrábějí v opravdu široké škále designu, nejrůznějších dekorech a mnoha barvách.  Díky vysoké variabilitě si každý vybere plot, který se hodí k rázu domu i okolí. Mezi nejoblíbenější pak patří ploty s dekorem ze skládaných cihel nebo štípaného kamene, ale i z břidlice. Jako tvar zakončení plotu si můžete zvolit různé oblouky a obloučky, desky s ozdobnými mřížkami nebo aplikací dřeva, které plot odlehčí a oživí.

Mnoho lidí se betonovému plotu vyhýbá z důvodu složité montáže. To je však pouze mýtus. Betonové ploty v moderním provedení jsou vyrobeny z variabilních tvarovek nebo panelů a jejich postavení není nijak náročné, plot se složí podobně jako stavebnice a zvládne to každý domácí kutil, případně si lze objednat firmu, která vám betonový plot postaví. Betonový plot je navíc dlouhodobá investice a pořídíte je za opravdu nízké ceny.

Betonový plot

Barevný betonový plot

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This