Betonový plot – bezpečí a soukromí na vaší zahradě

Betonový plot Budčice

Máte velkou zahradu a chcete mít jistotu soukromí a zároveň pěkně vypadající pozemek?

V takovém případě pro vás může být betonový plot vhodnou volbou. Můžete si vybrat z různých barev a provedení a vždy si můžete být jistí tím, že vás ochrání před návštěvou nezvaných návštěvníků a zajistí vám dostatečné soukromí.

Budete se moci v klidu opalovat i koupat v bazénu, děti si budou moci bezstarostně hrát na zahradě, budete mít pod dohledem i domácí mazlíčky a vy můžete mít pocit jistoty, že jsou všichni v pořádku a v bezpečí.

Výhody

Tento typ plotu sčítá řadu výhod mezi které patří například:

  • Jednoduchá montáž,
  • bezúdržbovost,
  • odolnost vůči silným povětrnostním vlivům,
  • elegantnost,
  • cenová dostupnost.

Složení betonového plotu

Tyto masivní betonové ploty jsou vyráběny prostřednictvím kvalitních materiálů, mezi které patří:

Cement

Díky přísadě v podobě kvalitního cementu 42,5R je dodána výrobku vysoká odolnost, pružnost a pevnost.

Kamenivo

Pro získání vysoké odolnosti je přidáváno do směsi výrobku kamenivo frakce 0-4 a 4-8.

Chemické přísady

Do směsi betonového plotu se taktéž přidávají prospěšné chemické přísady, které mají za účel odolávat příliš vysokým, ale i nízkým teplotám. Všechny přísady jsou řádně certifikované.

Armatura

Opět pro získání větší pevnosti je do výrobku zapuštěna, tzv. průmyslová armatura neboli betonová výztuž. Výsledkem je pak dominantní pevná hradba, která odolá opravdu všemu.

Betonový plot Kbely

Důležitý je i design

Pokud jste se již rozhodli, že betonové oplocení bude vhodné i pro váš dům, zbývá vybrat, jak bude váš betonový plot vypadat.

Velmi oblíbeným je přírodní dekor štípaný kámen, který výborně doplní vzhled vaší zahrady, dále máte na výběr dekor skládaného kamene či cihliček. Ovšem dekor není zdaleka to jediné, co můžete u plotu vybírat.

Důležitá je také barva, tvar zakončení plotu a jeho výška. Rozhodnout se také můžete, zda budete chtít jednostranný nebo oboustranný betonový plot.

Pokud chcete svůj betonový plot něčím oživit, nabízí se varianta doplnění plotu dřevěnými latěmi. Latě plot opticky odlehčí, mohou mít libovolnou barvu, takže plot lépe přizpůsobíte vzhledu vašeho domu.

Co se týká typu zakončení plotu, nabízí se možnosti, kdy může být panel zakončený rovně, může být také zaoblený nebo s ozdobnou mřížkou.

Betonovým plotem každopádně ozvláštníte váš dům a potěšíte sebe i vaše sousedy.

Podívejte se závěrem na realizaci těchto betonových plotů.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This