Bez kvalitních elektrospotřebičů se v moderní domácnosti neobejdete

Pračka

Naše prababičky by jistě byly velmi překvapené, kdyby viděly, jaké vymoženosti se dnes v domácnostech používají. Nejedná se přitom o produkty, které by využívala jen honorace, ale naopak o naprosto běžné vybavení. Které z elektrospotřebičů by prababičky nejvíce překvapily a v jejich domácnostech by se staly ozdobou, kterou by se chlubily svým sousedkám?

Moderní elektrospotřebiče

Pračky electrolux

Pračky electrolux by je zbavily od úmorného praní na valše. Současné pračky jsou vybavené celou řadou moderních funkcí, takže dovolují prát různé typy prádla rozličným způsobem, aniž by bylo nutné se o cokoli kolem starat.

Chladničky liebherr

Většina prababiček vynikala svojí spořivostí a hospodárností, takže jejich splněným snem by pravděpodobně byly chladničky liebherr. V nich se nakoupené potraviny nekazí, takže je možné je v nich uchovávat libovolně dlouhou dobu pouze s ohledem na datum spotřeby.

Myčky nádobí AEG

Stání u dřezu a poobědové mytí nádobí nepatřilo nikdy k oblíbeným činnostem a pracím v domácnosti. Myčky nádobí AEG udělají tuto nepopulární povinnost za vás. Díky tomu je navždy konec křečovým žilám, jejichž příčinou bylo dlouhé stání u mytí nádobí. Myčka nádobí umožňují, aby si člověk oběd skutečně vychutnal bez zoufalých pohledů na špinavé nádobí!

Varné desky electrolux

Varné desky electrolux jsou nejdůležitějším předpokladem pro rychlé a snadné vaření. Navíc vynikají minimální spotřebou energie. Je jen na konkrétní hospodyni, jestli upřednostní indukční, sklokeramickou, plynovou, elektrickou či kombinovanou. O tom se našim prababičkám skutečně ani nesnilo.

Vestavné trouby electrolux

Vestavné trouby electrolux pak představují skutečný klenot v každé kuchyni. Mají nerezový povrch a ochranu proti otiskům prstů. Skutečně velký objem trouby je splněným snem každého profesionálního kuchaře i hospodyň.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This