Bydlet blízko přírodě, a přesto pracovat v Praze? Tento sen rozhodně není nesplnitelný

Pozemek

Chcete stavět? Najít ideální místo na váš vysněný dům může být docela oříšek. Zvlášť nyní, když ceny pozemků raketově rostou a výběr je omezený. Přesto to ale není nesplnitelný úkol a určitě se vaše úsilí při hledání vyplatí.

Vaše vysněná lokalita by měla být blízko velkého města, aby vás nelimitovala ve volbě práce, měla by být zároveň blízko přírody a samozřejmostí by měla být maximální občanská vybavenost. Co takhle pozemky ke stavbě střední Čechy? Zde najdete místo přesně podle vašich představ.

Co by kamenem dohodil od Prahy

Řeč je o krásném lázeňském městě Poděbrady, které leží na půli cesty mezi Prahou a Hradcem Králové. Tyto stavební pozemky blízko Prahy jsou ideálním místem pro mladé rodiny, které touží po klidu, ale chtějí svým dětem dopřát i možnost kvalitního vzdělání a zábavy. Poděbrady mají řadu výhod:

  • jsou rozvíjejícím se městem s krásnou kulturou,
  • do půl hodiny jste v Praze,
  • bydlíte v krásném prostředí středních Čech.

Hledáte-li pozemek ke stavbě vlastního domu, pak jsou tyto volné pozemky Poděbrady skvělou příležitostí. Pozemky jsou zasíťované a připravené jen k tomu, aby se začalo stavět. V této lokalitě již nyní vyrůstají nové domy a ve druhé etapě se plánuje prodávat až 45 stavebních pozemků. Budete tedy žít v krásném a moderním sousedství vedle lidí, kteří mají podobné sny a představy.

Lázeňské město s úžasným vyžitím

Sen o vlastním bydlení má mnoho z nás a někdy není lehké ho naplnit, ale stavební pozemky Poděbrady jsou místem, kde se může tento sen stát skutečností. Poděbrady jsou nádherné město s lázněmi, sportovním vyžitím i skvělou občanskou vybaveností. Na základní školu může vaše dítě chodit pěšky, ale stále má široké možnosti ohledně dalšího vzdělávání. Blízko je jak Praha, tak i Hradec Králové. Každý, kdo zde žije, vám může potvrdit, že je zde nádherně. Splňte si i vy svůj sen. A najděte ideální rovnováhu mezi kariérou a rodinným životem.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This