Bytová správa zbaví majitele domu zbytečných starostí

Bytová správa

Jako vlastník domu máte bezesporu spoustu starostí. Napadlo vás někdy, že byste je mohli přenést na někoho jiného a získat tím čas i klidné nervy? Pokud je vaše odpověď negativní, je nejvyšší čas, abyste navštívili stránky bytova-sprava.cz Zjistíte, že mnoho věcí, které vás zbytečně zatěžují, můžete svěřit do rukou odborníků.

Bytová správa garantuje administrativu, technickou správu i účetní služby

V okamžiku, kdy předáte spravování bytů externí firmě, vám ubude mnoho zařizování. Bytová správa se postará o nutnou administrativu, technickou správu, účetní služby a v případě potřeby pro ni není neřešitelným úkolem ani garance právních služeb.

Administrativa

Bytová správa za vás obstará evidenci bytových i nebytových jednotek, garážových stání i společných prostor v domě. Zkontroluje platnost smluv s konkrétními dodavateli služeb, a to včetně pojištění. Připraví také perfektní podklady na svolání shromáždění vlastníků. Sleduje i plnění, které plyne z platné legislativy.

Technická správa

Zapomeňte na malicherné dohadování s obyvateli domu, bytová správa garantuje běžné údržby i opravu společných částí domu v harmonii s pokyny SVJ. Zavazuje se i k fyzické kontrole domu, a to nejméně jednou měsíčně. Také zajišťování všech kontrol, zkoušek a revizí elektro, plynu, hromosvodů, výtahů, hydrantů i hasicích přístrojů a dalšího technického zařízení domu v souladu s příslušnými platnými předpisy je na jejích bedrech.

Účetní služby

Vést účetnictví dnes není žádná legrace, často jste pomalu jednou nohou v kriminále. Bytová správa na sebe převezme i tento nepříjemný úkol a vede účetnictví SVJ v souladu se zákonem č. 563/1991 Sb., v platném znění. Její zásluhou budete mít dokonalý přehled o příjmech a výdajích v příslušném účetním období. Evidence pohledávek a závazků je samozřejmostí.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This