Bytová správa zbaví majitele domu zbytečných starostí

Bytová správa
Bytová správa zbaví majitele domu zbytečných starostí
Oznámkuj článek

Jako vlastník domu máte bezesporu spoustu starostí. Napadlo vás někdy, že byste je mohli přenést na někoho jiného a získat tím čas i klidné nervy? Pokud je vaše odpověď negativní, je nejvyšší čas, abyste navštívili stránky bytova-sprava.cz Zjistíte, že mnoho věcí, které vás zbytečně zatěžují, můžete svěřit do rukou odborníků.

Bytová správa garantuje administrativu, technickou správu i účetní služby

V okamžiku, kdy předáte spravování bytů externí firmě, vám ubude mnoho zařizování. Bytová správa se postará o nutnou administrativu, technickou správu, účetní služby a v případě potřeby pro ni není neřešitelným úkolem ani garance právních služeb.

Administrativa

Bytová správa za vás obstará evidenci bytových i nebytových jednotek, garážových stání i společných prostor v domě. Zkontroluje platnost smluv s konkrétními dodavateli služeb, a to včetně pojištění. Připraví také perfektní podklady na svolání shromáždění vlastníků. Sleduje i plnění, které plyne z platné legislativy.

Technická správa

Zapomeňte na malicherné dohadování s obyvateli domu, bytová správa garantuje běžné údržby i opravu společných částí domu v harmonii s pokyny SVJ. Zavazuje se i k fyzické kontrole domu, a to nejméně jednou měsíčně. Také zajišťování všech kontrol, zkoušek a revizí elektro, plynu, hromosvodů, výtahů, hydrantů i hasicích přístrojů a dalšího technického zařízení domu v souladu s příslušnými platnými předpisy je na jejích bedrech.

Účetní služby

Vést účetnictví dnes není žádná legrace, často jste pomalu jednou nohou v kriminále. Bytová správa na sebe převezme i tento nepříjemný úkol a vede účetnictví SVJ v souladu se zákonem č. 563/1991 Sb., v platném znění. Její zásluhou budete mít dokonalý přehled o příjmech a výdajích v příslušném účetním období. Evidence pohledávek a závazků je samozřejmostí.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This