Bytový designér změní vaše sídlo k nepoznání

Home staging

Stěhujete se do nového a chcete, aby se ve vašem novém hnízdečku každý cítil dobře? V tom případě se rozhodně vyplatí uvažovat o službách bytového designéra! Myslíte si, že profesionálně vypracované návrhy interiérů jsou jen záležitostí sídel velkých společností? To již dávno neplatí! Služby módních designerů jsou dnes běžnou a dostupnou službou i pro řadu menších firem, restaurací, ale i soukromé domy a byty.

Dovednosti interiérového designéra

Proč byste měli investovat do služeb interiérového designéra? Důvodů je hned několik! Kvalitní bytový designér má přehled o módních trendech, dokáže správně a zajímavě kombinovat rozličné materiály i barvy. Je mu vlastní i práce se světlem a členěním prostoru. Ve vašem domě a bytě tak vidí věci, které jsou obyčejnému smrtelníkovi zastřené. To však nic nemění na tom, že nejdůležitější úlohu pro něho má přání klienta.

Home staging

Nechcete svoji nemovitost zařizovat, ale chystáte se ji naopak prodávat? Pak je přímo vám šitá na míru služba home staging! Pod tímto označením se skrývá příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu i její prezentace na realitním trhu. Interiérový designér ji v rámci home stagingu upraví takovým způsobem, že budete moci zájemce přehazovat vidlemi. Velkou výhodou poskytované služby je také skutečnost, že bytový designér umí odosobnit prostory. To dovolí nemovitost, která je zatím domovem stávajícího majitele, prezentovat na realitním trhu jako standardní produkt. Samozřejmou součástí home stagingu je také pořízení profesionální fotodokumentace nemovitosti. Je přece jasné, že nemovitost musí potenciálního zájemce nejprve oslovit!

Investice do bytového designéra se vám stoprocentně vrátí. Kvalitně připravená nemovitost bývá odhadnuta na vyšší prodejní cenu, bývá i rychleji prodána. Tady se šetřit rozhodně nevyplatí!

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This