Chcete rychle získat kalkulaci na vaše nová okna či dveře?

Pracovník s oknem

Na stránkách společnosti Oknoplastik najdete šikovnou interaktivní online aplikaci, která vám pomůže dle zadaných parametrů získat předběžnou cenu. Požadavky nejsou zpracovávány díky složité struktuře, množství parametrů a průběžně měnících se cen automaticky, ale okna či dveře vám nacení přímo obchodní zástupce, obvykle do 24 hodin.

Jak aplikace funguje?

Nejdříve si vyberete, z jakého materiálu si vaše nová okna či dveře představujte. Máte zde na výběr tři základní materiály – plast, dřevo nebo hliník. V dalším kroku si zvolíte typ okna nebo dveří a přistoupíte k zadání počtu kusů a rozměrů, které zadáváte v centimetrech.

Druhy oken

V tomto kroku si můžete navolit také, zdali budete chtít okna s vnitřními žaluziemi, síť proti hmyzu či vnitřní nebo venkovní parapet. Nyní přichází čas vybrat si design; bílá barva, dekor s imitací dřeva nebo jejich kombinaci.

I zde máte možnost zvolit si doplňkové služby. Montáž oken, demontáž starých oken, likvidaci starých oken nebo zednické práce. Pak stačí vyplnit kontaktní údaje, případně nahrát obrázek vašich stávajících oken či detailu, který by mohl ovlivnit kalkulaci.

Instalování okna

Odeslat poptávku firmě Oknoplastik

Po kliknutí na červené tlačítko Odeslat poptávku, které najdete na konci stránky interaktivní kalkulačky, se vám zobrazí hláška, že byla vaše poptávka odeslána k vyřízení a poděkování celého týmu Oknoplastik za váš zájem.

Zde můžete zhlédnout pro inspiraci i několik referenčních projektů firmy. Obratem dostanete na svou emailovou adresu shrnutí kalkulace s možností veškeré informace změnit nebo doplnit. V případě, že požadujte zhotovit kalkulaci na okna či dveře v kombinaci dřeva a hliníku, napište tuto informaci do poznámky. Kalkulaci na vaši poptávku dostanete e-mailem.

Aplikace funguje rychle, příjemně a bez zbytečných průtahů. Vše je přehledné a vstřícné. V případě, že byste nechtěli využít interaktivní kalkulačku, můžete zavolat přímo na bezplatnou infolinku společnosti Oknoplastik 800 606 606 a vše vyřídit s obchodním zástupcem firmy po telefonu.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This