Dejte si záležet při výběru komody!

Komoda

Vybíráte komodu do bytu či domu a nevíte, kterou si zvolit z té obrovské nabídky, co je v dnešní době na trhu? Výběr budete muset podřídit tomu, kde bude mít komoda své místo a za jakým účelem ji pořizujete.

Předsíň

Předsíň je jakousi vizitkou vašeho bytu. Proto by měla být vkusně a stylově zařízena, měla by působit příjemně a čistě. Skvělým pomocníkem a zároveň doplňkem je právě komoda, do které ukryjete všechny povalující se čepice, šály, rukavice. Nebo naopak, pořiďte si komodu určenou speciálně pro vaši obuv. Na trhu je velký výběr, můžete zvolit klasiku nebo nějaký atypický tvar. Do předsíně menšího prostoru volte světlejší barvy a ve větších prostorách se nebojte experimentovat s výraznějšími barvami.

Dětský pokoj

Komody v dětském pokoji jsou nejvíce využívány na dětské oblečení. Nejčastěji se jedná o bílé komody se šuplíky, avšak v poslední době se staly populární i komody s otevíracími dvířky, do kterých schováte spoustu hraček – záleží na její výšce a hloubce. Design a barvu slaďte s ostatním nábytkem pokoje. Bílá barva je univerzální a působí čistým dojmem. Pokud však chcete pokoj oživit, na trhu je spoustu komod barevných.

Kancelář

Výběr komody do kanceláře je jednoduchý. Je zcela na vás, jestli se rozhodnete pro čistě chladný kancelářský vzhled, mnohdy i bez úchytek, nebo naopak, komoda může být typu spíše knihovnického v dekoru tmavšího dřeva. Úchytky bývají laděny do zlatavé či mosazné barvy, díky tomu působí tak lehce luxusním a elegantním dojmem. Rozhodně volte klasickou šuplíkovou komodu, nevzhledně uspořádané dokumenty do ní můžete lehce uložit.

Každá věc by měla mít své místo, k tomu jsou komody skvělým řešením – můžete je využít kdekoliv a na cokoliv. Velký výběr materiálů a barev naleznete například v českém e-shopu dona-shop.cz, který poskytuje komody do ložnic, obývacích pokojů, jídelen, dětských pokojíčků i kanceláří.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This