Dodejte své zahradě punc elegance stylovým kovaným plotem

Kovaný plot Kla Tan

Můj dům, můj hrad. Určitě toto okřídlené rčení znáte. Jeho zosobněním jsou pak všechny zdi, ploty, brány a vrata, která obklopují váš dům i zahradu a odrazují případné nezvané návštěvníky. Mezi ty suverénně nejspolehlivější přitom patří kovové ploty. Je možné je aplikovat na téměř jakýkoli typ terénu a velikost pozemku, takže se o nich dá tvrdit, že jsou vhodné opravdu pro každého. Využívají systém složený z plotových dílců, který zaručuje snadnou a rychlou montáž. Další jeho výhodou je, že působí lehkým dojmem a opticky rozšiřují – vyhnete se tak s nimi oné klaustrofobní atmosféře, kterou kolem sebe šíří stejně vysoký zděný plot.

Kovaný plot je nejen stylový a elegantní na pohled, ale zároveň také vydrží bez další údržby několik desítek let. To je ovšem podmíněnou správnou a kvalitně provedenou povrchovou úpravou. Mezi nejčastější způsoby přitom patří žárové zinkování, které ocel na povrchu pokryje pevnou a nepropustnou vrstvou odolnou vůči vlivům počasí. Teprve poté je možné aplikovat barevné nátěry, přičemž nejlepší je nejprve nanést základní barvu na lehké kovy následovanou kovářskou barvou. Správná povrchová úprava odlišuje kvalitní kovaný plot od pochybných napodobenin, za které sice zaplatíte méně peněz, ale už po pár letech na něm budete nacházet rezavé skvrny.

Z těchto důvodů byste měli kovaný plot pořizovat vždy u přímých specializovaných výrobců s dobrými referencemi, kteří navíc dokáží zajistit kompletní dodávku včetně stavebních prací. Jedním z takových je i firma Kla Tan, která se v oboru může pyšnit dvacetiletými zkušenostmi. V nabídce u ní najdete několik produktových řad a velký výběr ozdobných doplňků. Nadstandardní servis podtrhuje možnost zhotovení několika návrhů, které jsou zcela nezávazné a zdarma. Bez nadsázky se dá říci, že jejich kovaný plot uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Kovaný plot Kla Tan

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This