Dřevo v koupelně? S Le Bon jde všechno!

Dřevěná koupelna Le Blon

Milujete dřevo? Není divu! Jeho barevná škála, vůně, teplo, přírodní struktura i příjemný povrch jsou vlastnosti, které zútulní každou část domova. A když říkáme každou, tak tím myslíme i vaší koupelnu!

Koupelna se stala plnohodnostným obytným prostorem, o něhož očekáváte hygienické zázemí i důvěrnou atmosféru pro svůj odpočinek a relaxaci. S tím souvisí i vybavení koupelny. Na jejím zázemí není radno šetřit, zvláště, když je možnost vybrat koupelnový nábytek z přírodního dřeva!

Dub jako nejoblíbenější dřevina do koupelny!

Když už máte možnost koupě dřevěného nábytku do vaší koupelny, zvolte to nejlepší, co trh nabízí. Dřevo dubu je dlouhodobě nejpopulárnější dřevinou právě pro výrobu nábytku. Není se čemu divit. Dub je maximálně odolný, pevný, minimálně oxiduje a je cenově dostupný.

I tým designérů a řemeslníků od Le Bon dub miluje. Většina kolekcí neobyčejných koupelen je právě z dubové dýhy.

Dubové dřevo si poradí s jakýmkoliv stylem zařízení

Ať máte v plánu svou koupelnu zařídit ve světlých tónech, ať se cítíte nejlépe ve společnosti tmavého nábytku, nebo pokukujete po vybavení ve stylu vintage, dub spolu s Le Bon vám vaše představy splní do puntíku.

Klasická dýha z rovnoletého dubu má pravidelnou kresbu a přírodní tóny, ty jdou ovšem skvěle zesvětlit vybělením či naopak ztmavit mořením.

Výběr barvy dubu záleží pak především na vašem osobním vkusu a také prostoru koupelny. Protože stále platí, že menší koupelna potřebuje světlé vybavení, které dodá na vzdušnosti a optickém rozšíření. Naopak tmavý nábytek se hodí do větším koupelen, kde nebojujete o každý reálný i optický centimetr.

S výběrem vám pomůže a profesionálně poradí tým zkušených odborníků z Le Bon.

Trendy je styl vintage

Oblečení, bytové doplňky i kompletní vybavení domova je stále častěji voleno ve stylu ‘’vintage’’. Staré v novém moderním kabátě dává domovu i šatníku zase jinou a ještě útulnější atmosféru.

Právě tento trend pak podporuje dubová dýha s nepravidelnou kresbou a mnoha viditelnými suky. Tzv. léta se schválně zvýrazňují a dávají dubu ten správný retro vzhled.

Vintage úprava dubového dřeva je oblíbená u nábytku do koupelny i kuchyně.

Zjistěte více o dubu a jeho možnostech na lebon.cz

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This