E.ON Rádce vám skutečně pomůže ušetřit!

Tak to tu skutečně ještě nebylo! Trápily vás otázky ohledně úspory energií, chytré domácnosti, ekologie nebo úspory energií a nevěděli jste, kde na ně hledat spolehlivou odpověď? Zapomeňte na příbuzné, známé i kamarády, stoprocentně spolehnout se můžete jen na online služby, které vám nabízí E.ON Rádce.

Rádce odpoví na vše

Na stránkách E.ON jsou vám k dispozici veškeré potřebné informace ohledně výše zmíněných témat. Jestliže se přece jen stane, že nenajdete odpověď na svoji otázku, není třeba věšet hlavu! Svůj dotaz můžete odeslat emailem, a pokud tak učiníte ve všední dny v čase 9:00-16:30, kompetentní odborník vám obratem odpoví. Na otázky zaslané mimo pracovní dobu dostanete odpověď nejbližší pracovní den.

Úspora energie

Koho by dnes nezajímala možná úspora energií? E.ON Rádce vám poskytne celou řadu praktických rad, přičemž se mimo jiné dozvíte, kolik peněz a energie uspoří LED žárovky a potvrdíte si hypotézu, že časté spínání LED žárovkám nevadí.

Chytrá domácnost

Každá chytrá domácnost pak jistě uposlechne dobře míněné rady E.ON Rádce a zjistí si, kdo všechno má nárok na peníze z programu Zelená úsporám i komu pomůže kotlíková dotace v průběhu roku 2017.

Ekologie

V dnešní době se hodně pozornosti věnuje problematice ekologie. Už není tolik známo, že ekologie může také pomoci ušetřit poměrně pěkné peníze. Na těchto úsporách se do značné míry podílí třídění odpadu a E.ON Rádce vám pomůže vyvarovat se nejčastějších chyb při této činnosti.

Alternativní doprava

Budoucnost a alternativní doprava patří k sobě. Z toho důvodu byste se i vy měli zajímat o to, jestli se vyplatí elektromobil nebo jak poznáte kvalitní elektrokolo! Právě na E.ON získáte k těmto tématům dostatek informací. Dozvíte se také, jestli je opravdu CNG (stlačený zemní plyn) tak výhodný, jak se říká.

Nedohadujte se již se známými a kamarády, čerpejte ověřené informace z první ruky přímo od odborníků. E.ON Rádce je tu kvůli tomu, aby ulevil zcela zdarma vaší peněžence!

 

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This