Elektronické zabezpečení domu vám garantuje klidný spánek!

Zabezpečení domu

V dnešní době se bezpečnost rozhodně nevyplácí podceňovat. Zloději jsou stále šikovnější a drzejší, proto byste se měli snažit být před nimi vždy alespoň o krok napřed. Pamatujte na co nejlepší zabezpečení vašeho domova, protože tímto způsobem chráníte nejen svůj majetek, ale především sebe a své blízké!

Mechanické zabezpečení zpomalí, ale neochrání

Mechanické zabezpečení je sice hezká věc, dnes je však již pro většinu nevítaných návštěvníků velmi snadno překonatelné.  Společnost Novatec vám z toho důvodu přináší moderní elektronické zabezpečení domu, jehož největší předností je skutečnost, že chrání váš dům celý. Kdežto mechanické zabezpečení spíše zloděje zpomalí, protože mu nějaký čas trvá, než zamčené dveře nebo zavřená okna překoná, elektronické zabezpečení domu Novatec v okamžiku, kdy někdo nezvaný vstoupí na místa, kde nemá co dělat, vyšle signály na konkrétní místa potažmo zařízení. Prostřednictvím kombinace rozličných zařízení tohoto typu můžete dosáhnout toho, že se váš dům promění v nefalšovanou nedobytnou pevnost.

Typy zabezpečení

Pro rodinné domy je ideálních hned několik druhů zabezpečení od společnosti Novatec. Vás i vaše blízké spolehlivě ochrání detektory tříštění skla, detektory pohybu, kamerové IP nebo analogové systémy i detektory otevření dveří a oken. Kamerové systémy mají velkou přednost v tom, že si nahraný záznam můžete kdykoli detailně prostudovat. Je jen na vás, jestli ho budete chtít nahrávat na pevný disk nebo do počítače. Nelze se divit, že je s oblibou využívají i velké společnosti.

O jakémkoli narušení zabezpečeného prostoru jste ihned informováni

Díky dokonalému zabezpečení domu můžete kamkoli vyrazit s jistotou, že v okamžiku, kdy by došlo k nějakému neoprávněnému vniknutí, budete ihned informováni na svůj telefon prostřednictvím SMS. Zároveň dochází i k přivolání zásahové služby. Ve chvíli, kdy se ujistíte, že šlo jen o omyl, můžete samozřejmě poplach zrušit.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This