Eshop UCB Technometal nenabízí jen kvalitní litinové profily

Litina

Ve chvíli, kdy potřebujete profily z kontinuálně lité litiny nebo z barevných kovů, by rozhodně neměl uniknout vaší pozornosti eshop společnosti UCB Technometal. Právě zde naleznete mimořádně pestrý sortiment profilů, který je vhodný pro živnostníky, velkoodběratele i maloodběratele!

Litinové profily z litiny Unibar mají řadu předností

Proč nakupovat litinové profily zrovna u společnosti UCB Technometal? Litina UNIBAR má celou řadu výhod – perfektní homogenitu materiálu napříč průřezem, minimální přídavky na obrábění, není nutné vyrábět nákladné formy či kokily, zmetkovitost je minimální ve srovnání s odlitky litými do písku.  Litina UNIBAR je standardně dostupná v těchto slitinách: EN-GJL-200, EN-GJL-250, EN-GJL-300, EN-GJS-400-15, EN-GJS-500-7, EN-GJS-600-3, EN-GJS-700-2. Litinové profily jsou dodávány včetně materiálových certifikátů.

V eshopu lze zakoupit i barevné kovy

V eshopu UCB Technometal  zakoupíte nejen litinové profily, ale i profily a trubky z barevných kovů –  měďi, mosazi a bronzu, s rozsáhlým využitím při výrobě v různých odvětvích lehkého a těžkého průmyslu. Mosazné tyče se běžně využívají při vysokorychlostním obrábění na automatech, jako strojní dílce pro automobilový průmysl nebo při výrobě armatur. Měděné tyče se užívají nejčastěji v elektrotechnice, výrobě elektrod pro odporové svařování. Bronzy pro výrobu kluzných ložisek, desek a dalších strojních součástí.

Eshop UCB Technometal uspokojí každého zákazníka

Pro koho je eshop společnosti UCB Technometal určen? Nakupovat tu může každý! Vše, co potřebují, tu najdou velké průmyslové firmy i menší kovovýroby a jednotlivci. Velkou předností je, že je možné objednat i jednotlivé kusy. Většina sortimentu eshopu je k dispozici skladem s rychlými dodacími termíny. Samozřejmostí je nabídka doplňkových služeb, k nimž patří dělení materiálu, finální opracování a zajištění dopravy k zákazníkovi.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This