Gabiony mohou zajistit originální oplocení vašeho pozemku!

Gabiony

Vídáte je určitě na svých procházkách stále častěji! Gabionové sítě získávají na oblíbenosti a stávají se přirozenou součástí okolí našich domovů. Přemýšlíte nyní nad tím, že si nejste úplně jisti, co se pod označením gabiony vlastně skrývá? Pojmem gabion se označuje drátěná konstrukce, jež je obvykle vyplněna kamením různého druhu i barevnosti. Využití tohoto prvku může být praktické, ale i estetické. Ideální samozřejmě je, pokud se v sobě tyto vlastnosti spojí.

Gabionové sítě s dvojitým drátem mají své výhody

Kameny se do sítí jednoduše vhazují, takže odpadají starosti s jejich skládáním. Sítě na gabiony jsou zpravidla pozinkované a sestávají z dvojitých ocelových drátů, které formují celistvou konstrukci. Na první pohled se to nemusí zdát, ale zásluhou sítí s dvojitým drátem uspoříte až 80 % času, který je nutný pro výstavbu gabionových stěn.

Gabiony mohou mít různé druhy náplně

Šikovný kutil si jistě zvládne takovou síť vyrobit i sám, proč ale ztrácet čas něčím, co za vás kvalitně provedou odborníci? Společnost Gabionové sítě František Šťastný se zaměřuje jen a pouze na jejich výrobu! V internetovém vyhledávači si po zadání spojení gabiony prodej můžete sami prohlédnout, jaké gabionové sítě vyrábí. Gabiony se dnes plní nejen kameny, ale také zeminou. Jindy se používá jako náplň i recyklovaný stavební materiál nebo betonová drť. Prodávané gabiony si však za všech okolností drží svoji pevnost i stejný tvar.

Originální ploty nepropouštějí vlhkost

Po zadání hesla gabiony ploty se můžete na internetu kochat rovněž tím, jakým způsobem mohou gabiony postavené vedle sebe fungovat jako esteticky neotřelé ploty v jakémkoli ročním období. Sousedi ocení vaši originalitu, vy zase skutečnost, že nezadržují vlhkost a mají minimální nároky na údržbu. Nízká pořizovací cena je již jen pouhou třešničkou na dortu!

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This