Hledáte moderní doplněk do interiéru? Zkuste plyšový koberec

plyšový koberec

Koberec nemusí být jenom klasickou podlahovou krytinou. Může být praktickým a zároveň esteticky povedeným doplňkem moderního interiéru. Jistě znáte takzvané běhouny. A právě z tohoto řešení vychází zajímavý plyšový koberec. Ten se nepoužívá jako klasická podlahová krytina, ale má mnoho jiných využití. A také výhod. Na vše se společně podíváme.

Ideální pro oživení jakýchkoliv místností

Mnohdy mohou hlavně velké interiéry působit prázdně. Mnoho lidí se soustředí hlavně na dekorace na stěny, ale neuvědomuje si, že i podlahu mohou jednoduše rozrušit a přidat na ní něco, co bude stylové, moderní a povedené. Tedy vybrané plyšové koberce. Místnost tak bude zajímavě oživena, čímž eliminujete situace, kdy větší prostor působí buď prázdně, nebo sterilně.

Dokonalá měkkost na dotek vás zaujme

Koberec nemusí být jenom estetickým prvkem. Můžete na něm i odpočívat. Pohodlně se posadit, lehnout si, nebo lze zaujmout i jakoukoliv jinou polohu. Jakmile to uděláte tak zjistíte, jakou další výhodu plyšový koberec má. Je tvořený jemnými nitkami kvalitního sametu, což znamená fakt, že je velmi příjemný na dotek. A je jedno, zda s ním přijdou do kontaktu jenom vaše chodidla, nebo jakákoliv jiná část vašeho těla. Rozdíl oproti klasickým kobercům je nesrovnatelný.

plyśový koberec

Krásná hra se světlem

Je tvořený jemnými sametovými vlákny, kterých jsou miliony. Jednotlivé vlasy plyšového koberce jsou nejenom velmi příjemné na dotek, ale dokážou velmi zajímavě využívat denního, nebo i umělého světla. To se při dopadu na koberec rozbíjí v různých úhlech. Výsledkem je dokonalá hra se světlem, kdy koberec vypadá jako by byl vytvořen z řady různorodých ornamentů. Jde však o jeho charakteristickou vlastnost. Stačí po něm přejet rukou a v tu chvíli bude na světle vypadat opět úplně jinak.

Barevných kombinací je více než dost

Pokud máte rádi klasiku, jistě vás nadchne to, že plyšové koberce si lze pořídit v povedených elegantních odstínech, jako je třeba klasická černá, jako je grafitová, nebo šedá. Kdo však raději nadčasový design a výraznější odstíny, ten také nebude zklamán. Pokud vám doposud klasické koberce a běhouny nevyhovovaly tím, jak nudně působily, nyní jste konečně našli něco, co umí na první pohled zaujmout. Příkladem jsou odstíny pojmenované takto:

  • Měsíční svit
  • Oceán
  • Azurové pobřeží
  • Mocně růžová
  • Zelená louka

Toto všechno můžeme doplnit sdělením, že k dispozici jsou dané koberce i v dětském provedení. Tady už se výraznějších a barevnějších odstínů rozhodně bát nemusíte. Ty jsou do dětského pokoje to pravé.

Údržba? Ta není nic složitého

A jak je to s údržbou takového koberce? Nejde o nic složitého. Můžete ho klasicky vyklepat, stejně jako ho můžete také snadno vyluxovat. Hravě z něho odstraníte prach i jakékoliv nečistoty. Tím jenom potvrzujeme, že nejde pouze o prvek estetický, ale i o prvek který je velmi praktický.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This