Chcete se i s rodinou přestěhovat do Prahy? Jak najít ideální bydlení?

Praha

Bydlíte mimo Prahu, ale každý den dojíždíte do Prahy do zaměstnání a neustálé cestování vás již unavuje? Nebylo by lepší se přestěhovat do Prahy a ušetřit tak spoustu času i psychických a fyzických sil, které vám dojíždění autem zabere? Bojíte se ale, že v Praze nenajdete ideální bydlení pro celou vaši rodinu a že změna bude k horšímu? Poradíme vám, jak si nové bydlení v Praze vybrat. A co více. Představíme si ideální projekt pro rodinné bydlení.

Ideální bydlení pro rodiny – rezidence NA VACKOVĚ

Ideálním příkladem bydlení pro rodiny v Praze je rezidence NA VACKOVĚ. V rámci tohoto projektu vznikne v části Prahy 3 celkem 5 nových bytových domů, které nabídnou 331 nových bytových jednotek. Projekt navrhovalo a realizuje zkušené studio MS Architekti a již při samotném návrhu byl projekt NA VACKOVĚ navrhován především jako ideální bydlení pro rodiny v Praze.

Příjemná lokalita Prahy 3

Lokalita Prahy 3 je jednou z nejžádanějších městských částí. O prodej nových bytů na Praze 3 je již dlouhodobě velký zájem. Především proto, že Praha 3 je moderní rozvíjející se částí s velkým potenciálem. Tato část má dokonce ambice stát se moderním centrem dění v celé Praze. Projekt NA VACKOVĚ se ale nachází v klidnější části horního Žižkova v lokalitě Vackov. V okolí projektu nechybí množství zeleně a parků, přesně pro rodinný život. NA VACKOVĚ je pokračováním velmi úspěšného projektu Alfarezidence, který vznikal v této lokalitě v letech 2006-2011. Jestliže chcete o lokalitě Prahy 3 vědět více informací, podívejte se ZDE.

Jaké jsou dispozice bytů?

Velkou předností bytů v projektu NA VACKOVĚ je fakt, že i když se jedná o projekt v žádané a atraktivní městské části, nabízí v porovnání s ostatními developerskými stavbami levné byty Praha. Jednotlivé bytové jednotky v pěti bytových domech budou v dispozicích od 1+kk až po prostorná 4+kk, která jsou pro velké rodiny ideální volbou. Studio MS Architekti si dalo velmi záležet nejen na vnějším vzhledu stavby, ale také na rozvržení dispozic bytů a využití každého místa v interiéru. O komfort bydlení tedy nemusíte mít strach.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This