Zbavte se únavy a načerpejte novou energii ve vlastní infrasauně

Infrasauna

S koncem léta a přicházejícím chladným podzimem začíná sezóna také pro infrasauny.  První záznamy o saunování jsou datovány mnoho staletí před naším letopočtem, přičemž už naši předkové věděli o jeho blahodárných účincích na lidský organismus. Princip saunování se od těch dob sice příliš nezměnil, ale díky technologickému pokroku můžeme od šedesátých let minulého století využívat novou metodu v podobě infrasaunování.

Infrasauna má obvykle podobu dřevěné kabiny a vzhledem připomíná saunu klasickou. Na rozdíl od ní ale prohřívá lidský organismus pomocí infračervených paprsků vycházejících ze speciálních keramických zářičů. Toto záření proniká hluboko do svalové tkáně, přičemž jeho energie je nastavena tak, aby se co nejvíce vyrovnala energii vyzařované lidským tělem. Intenzivní pocení přichází už při teplotách kolem 50 °C, takže organismus není v průběhu celé procedury nijak zatěžován. Pro maximální soukromí během relaxace si můžete dokonce pořídit infrasaunu pro 1 osobu. Montáž je navíc velmi rychlá a jednoduchá. Elektroinstalace je již namontována od výrobce a stačí tak pouze propojit kabeláž pomocí zásuvek a konektorů, které jsou všechny přehledně označeny.

Velkou výhodou infrasauny oproti sauně klasické také je, že ji smějí využívat i alergici, astmatici, kardiaci a lidé mající problém s krevním tlakem.  Infrasauna umí uvolnit namožené svaly, uleví od bolavých zad nebo ztuhlosti kloubů, pomáhá k načerpání nové energie a vylepšení psychiky a v neposlední řadě také podporuje vyplavování toxických látek z organismu a redukci tělesné váhy.

V nabídce infrasaun samozřejmě najdete celou škálu velikostí včetně XXL rodinné infrasauny pro 4 a více osob. Záleží pak už jen na vás, abyste vybrali takovou, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Investice do příjemné a zdraví prospěšné relaxace se jednoznačně vyplatí!

Infrasauna

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This