Inspirace k vybudování moderní předsíně

Předsíň
Inspirace k vybudování moderní předsíně
5 (100%) 6 votes

Možná tomu nebudete věřit, ale i interiéry předsíní  mohou být moderní a vaše návštěvy ohromit.

Na následujících řádcích se můžete seznámit s několika jednoduchými tipy, jakým způsobem lze předsíň zkrášlit, aby působila požadovaným způsobem.

Vyšší nábytek je pro předsíně v paneláku typický

Moderní předsíň je možné vybudovat třeba pomocí nábytku IKEA, která má nepřeberné množství produktů a za velmi příznivou cenu. Na zajímavou nabídku se můžete podívat v katalogu zde.

Při výběru je nutné preferovat nábytek, jenž bude mít malou hloubku, ale na druhou stranu bude vyšší. Díky tomu bude předsíň prostornější, přičemž úložný prostor zůstane stejný.

Předsíň IKEA
Zdroj fotografie: ikea.com

V dnešních moderních panelákových předsíních zpravidla nechybí předsíňová stěna, jež se sestává z botníku, zrcadla, věšáků, ale i stojanu na deštníky.

Do předsíně patří i flóra

Dalším důležitým prvkem, který přispívá ke vzhledu vaší předsíně, je osvětlení. V panelákové předsíni lze doporučit bodová světla, jež budou namířena směrem, kde jsou nejvíce potřeba. Tato osvětlení jsou velmi decentní a zapadají do jemného designu.

Předsíň bodová světla
Zdroj fotografie: Pinterest.com

Rozloučit se nemusíte nutně ani s myšlenkou na zelené květiny v předsíni, pouze je nutné vybrat takové, jimž k jejich životu nevadí stinné prostředí.

Zrcadlo zvětší vaši předsíň

Prostor lze opticky zvětšit i jednoduchým trikem, jímž je instalace velkého zrcadla na stěnu předsíně.

Předsíň zrcadlo
Zdroj fotografie: Pinterest.com

Tuto vymoženost navíc jistě oceníte i v okamžiku, kdy budete pospíchat z bytu a na poslední chvíli si ještě ověříte, že váš vzhled je skutečně reprezentativní.

Nezapomeňte na hodiny!

V dnešní době by v žádné moderně zařízené místnosti neměly chybět ani hodiny, přičemž předsíň není výjimkou.

Mohou být umístěny na stěně nebo na poličce a jejich výběru je třeba věnovat odpovídající pozornost. Představují totiž jakousi designovou třešničku na dortu.

Heslo dnešní doby je jednoduchost

Také předsíně v paneláku mohou být zařízeny moderně a současně efektivně. Je přitom jen nutné promyslet si důkladně jejich uspořádání a jak se říká, fantazii se ani v tomto případě meze nekladou.

Jen vždy pamatujte na prosté pravidlo – jednoduchost je moderní trend dnešní doby. Nyní si prohlédněte na závěr zajímavou inspiraci v podobě fotografií předsíní.

Zdroj fotografií: Pinterest.com

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This