Inteligentní dům je technologie bydlení budoucnosti

Inteligentní dům

Po světě chodí celá řada inteligentních lidí, opravdu inteligentní dům je ale pouze jeden. Pokud jej ještě neznáte, rozhodně byste měli tuto chybu napravit! Funguje na jednoduchém principu. V klasických domech se používá mnoho různých druhů zařízení, přičemž každý má svoje vlastní ovládací prvky a žádné neví, co dělají ta ostatní. V chytrém domě, jenž je postaven na elektroinstalaci od Loxone, lze ovládat vše, a to od vytápění až po systém fotovoltaiky, prostřednictvím tlačítka nebo mobilního telefonu.

Inteligentní dům vás šokuje svými dovednostmi

Výhod, které inteligentní dům skrývá, je nespočet! Nemusíte být kupříkladu vůbec doma, abyste jej mohli ovládat. Zcela automaticky potom zachytí takové situace jako například teplotu místnosti, požár, vloupání, ale také západ slunce. To by možná nebylo ještě tak pozoruhodné, ale inteligentní dům také dobře ví, jak na ně má reagovat! Máte obavy, že se jedná o příliš nákladnou investici? Není proč se bát, vynaložené prostředky se vám velmi brzy vrátí. Uvidíte, jak budete překvapeni, kolik peněz za energie vám tato vymoženost dokáže ušetřit!

Příprava orientační nabídky je zcela zdarma!

Zdají se vám tyto informace nanejvýš zajímavé? Nejste rozhodně jediní! Pokud hledáte profesionální řešení inteligentní elektroinstalace, jež pro vás bude připraveno opravdu na míru, neváhejte se zasláním zcela nezávazné poptávky. Na základě orientační nabídky, která vám bude zaslána úplně zdarma, se posléze můžete rozhodnout, jestli inteligentní dům opravdu vyhovuje vašim představám. Funkcí, které takový dům ovládá, je opravdu nespočet. Namátkou je možné zmínit třeba inteligentní topení, alarm, osvětlení, klimatizaci, měření spotřeby nebo video-zvonek. Na stránkách společnosti se potom můžete sami přesvědčit o tom, že to není zdaleka všechno.

Inteligentním domům patří budoucnost! Nebraňte se proto pokroku a pořiďte si zařízení, které je vyvinuto skutečně jen pro vás!

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This