Interiérové dveře nakupujte jen u prověřených prodejců!

Interiérové dveře

Milovníci historie možná tuší o Plané nad Lužnicí, že tu po návratu do vlasti po první světové válce pobýval T. G. Masaryk. Automobilisté naopak zase vědí o nájezdu na dálnici Praha – České Budějovice.

Věděli jste ale, že tu má sídlo společnost Atex Planá?

Katalog Porta Doors je možné podrobně prozkoumat na internetu

Atex Planá je přímým dovozcem značky Porta Doors, která vyrábí interiérové dveře. Další pobočky jsou v Praze a v Jihlavě, kde si můžou případní zájemci tyto dveře prohlédnout.

Letmé seznámení s nabízeným sortimentem umožňuje i katalog, který je k dispozici na internetu.

Porta Doors vyrábí dveře všech možných druhů

Při výběru interiérových dveří je rozhodně nezbytné nic důležitého neopominout. Zaměřit se je třeba i na takové věci, jestli sháníte pravé nebo levé dveře.

Jaký je mezi nimi rozdíl?

Levé dveře budete otevírat směrem k sobě levou rukou a jejich panty budou vlevo. Pravé dveře mají naopak panty napravo. Pro dveře Porta Doors nepředstavuje problém ani výroba dveří posuvných.

Interiérové dveře jsou zhotoveny z rozličných materiálů v celé řadě barevných variant. Je pouze na zákazníkovi, jestli upřednostní dveře s prosklením, bez prosklení nebo celoskleněné.

Obložkové zárubně by měly povinně ladit s dveřmi

Kromě výběru interiérových dveří je třeba zvolit i vhodné zárubně. Klasiku dnešní doby představují obložkové zárubně. Ty jsou oblíbené především kvůli tomu, že dobře vypadají a využití najdou pro klasické zdivo i pro sádrokartonové konstrukce.

Samozřejmostí by měla být skutečnost povrchové úpravy zárubní, jež bude ladit s povrchovou úpravou dveří. Je již jen na vkusu každého, jestli bude preferovat, aby byl dekor zárubní identický s dveřmi, případně byl s nimi v kontrastu.

Při výběru interiérových dveří je třeba brát vždy v potaz, že se jedná o dlouhodobou investici, a proto je záhodno obracet se pouze na prověřené prodejce.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This