Interiérové osvětlení se skutečným efektem

Interiérové osvětlení

Důležitost svítidel byla v minulosti často podceňována, moderní bytový návrháři a také mnohem efektivnější technologie však nyní pracují s dokonalým skloubením zajímavého designu a přínosu pro interiér. Zdroje musí dokonale převzít roli v kvalitním osvětlení, musí respektovat využití prostor, a v nemalé míře ideálně stylově navázat na vzhled a barvy vybavení.

Práce s prostorem

Světlo může podtrhnout zajímavé dispozice interiéru, můžou jej opticky zvětšit nebo rozčlenit. Volbou nástěnných svítidel nebo samostatných lamp snadno proměníte celkový charakter místnosti. Zdroje pracují s náladovým osvětlením nebo cíleně vytváří silně osvětlené místo pro práci nebo učení. Je třeba zvažovat každý pokoj samostatně a také mírně předjímat budoucí vývoj v potřebách i využití plochy, zejména pak u zabudovaných světel.

Světlo pro práci i odpočinek

Optimálním výběrem jsou LED svítidla. Speciálně uzpůsobené zdroje dovolují volit nejen v intenzitě světla, ale i v jeho barvě. LED zdroje jsou blízké přirozenému dennímu světlu. V jemné škále můžete vybírat od odstínů teplé bílé, která navodí příjemnou klidnou atmosféru, až po odstíny studené technické bílé. Tento odstín je vhodný pro pracovny, kanceláře. Světlo podporuje soustředění, oddaluje vznik únavy a předchází i podráždění očí. Zajímavou novinkou jsou LED pásky. Tenký pružný pásek osázený malými zdroji můžete vést pod spodní hranou skříněk, můžete olemovat vstupy, vést linie nebo vytvořit vlastní originální instalaci na stěně. LED svítidla v obecné nabídce zaujmou designem krytu, pracují s plastem, kovem i sklem. Zároveň nabízí varianty, které jemně splynou s okolím a působí jen jako nenápadný zdroj světla. Při výběru vás neomezí takřka nic.

Úsporný provoz

Nemalou výhodou je také minimální spotřeba energie. Relativně malé zdroje svým výkonem obsáhnou bez problémů i velký prostor a nezatíží provozní rozpočet. Výhodou je také vyšší odolnost vůči mechanickému poškození, otřesům, vlhkosti nebo prachu. LED svítidla ušetří náklady i několikanásobně delší životností.

Interiérové osvětlení vám v současné době umožňuje opravdové proměny. Využijte nabídky moderních obchodů. V bohatém portfoliu Svitime.eu najdete inspiraci. I relativně malé úpravy interiéru můžou přinést velký efekt.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This