Jak co nejlépe vyzrát na opravu střechy?

Oprava střech: Plechová krytina
Oznámkuj článek

Koupili jste starší nemovitost, která nebyla dlouhou dobu obývána? V tom případě si můžete být takřka jisti, že rekonstrukce její střechy bude nutností.

Jedná se o první krok, jenž by měl garantovat, že další opravy budou probíhat v klidu a hlavně v suchu.

Již dopředu se vyplatí počítat i s případnou nutností částečné nebo celkové výměny krytiny.

Společnost, které svěříte opravu střechy, vybírejte s rozmyslem!

Je pochopitelné, že oprava střechy by neměla být žádnou hurá akcí.

Svěření zakázky konkrétní společnosti je třeba důkladně zvážit, přičemž v dnešní době skutečně není problém sehnat na internetu spolehlivou společnost typu www.strechysegment.cz, jež o sobě může poskytnout dostatek kladných referencí. S ní je pak nutné sepsat detailní smlouvu, v níž by měl být zaznamenán všechen materiál, jenž bude společnost potřebovat, pevná cena, ale také sankce za případné nedodržení termínu.

Oprava střech: Tvrdé krytiny

Dřevo použité při rekonstrukci musí být vždy chemicky ošetřeno!

Společnost by po obhlídce střechy měla klienta informovat, jestli v případě výměny krytiny stávající konstrukce novou unese. Také v případě, že jsou krovy shledány v pořádku, by měly být během rekonstrukce střechy vyměněny veškeré latě.

Dřevo, jež je při rekonstrukci použito, musí být v každém případě ošetřeno, aby se zabránilo zavlečení škůdců nebo choroby. Případné opomenutí může být na vině významného zkrácení životnosti střechy.

Prověřené společnosti nabízejí pestré spektrum služeb

Firmy jako Techbuild company s.r.o. neprovádějí jen opravy střech a výměny střešních konstrukcí, ale v portfoliu jejich služeb se nachází mimo jiné rovněž opravy žlabů a svodů nebo oplechování komínů, parapetů, střešních oken, podhledů či částí krovů.

Problémem pro ni není zpracování kvalitního projektu nebo technického návrhu. V klempířských pracích je obsaženo i zaměření, výroba a montáž.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This