Jak stylově vybavit menší byt?

Sedací souprava

Malé prostory nepředstavují žádnou překážku ve snaze vytvořit stylový a designově čistý vzdušný byt. Každá hospodyňka má ráda dokonalou domácnost – a ani malé rozměry ji nemusí odradit. Rádi všem poradíme, jak na to.

Pohodlná sedačka nesmí chybět

Byt nemusí oplývat velkým prostorem, ale musí být účelně a prakticky zařízen. Není nic horšího než bydlení bez pohodlné sedačky. Nemusí být velká, nicméně nezbytnou součástí bytu určitě je. Sedačka na Atan.cz padne ihned do oka – bohatě postačí příjemný rozkládací dvojsedák, který v případě potřeby rozložíte na příležitostné spaní pro hosty nebo pohodlné večerní lenošení. A barva? Do menšího interiéru se hodí nejlépe světlé barvy, jako je šedá nebo béžová.

Kuchyň – prakticky a stylově

Styl našich babiček si ponechte na chatu nebo chalupu, malý byt volá po designových a čistých liniích. Jídelní sety určené pro malé prostory si na www.atan.cz vyberete snadno, a to již od setu 2+1, kdy vám v prostoru postačí pouze stůl a dvě židle. Máte místo pro jídelní stůl v rohu místnosti? Rohové jídelní sety jsou ideálním řešením pro úsporné nakládání s místem. Tento set zajistí pohodlí, odolnost i bohatou nabídku stylů a stane se tak skvělým doplňkem vaší kuchyně.

Jaký nábytek pořídit do malého bytu?

Ložnicové sestavy složené z postele, nočních stolků a zrcadlové skříně vám umožní uskladnit vše potřebné a díky zrcadlu získáte vzdušnost a opticky zvětšíte prostor ve vaší ložnici. Volte střídmé bytové doplňky a dekorace, ideálně ve světlých tónech, ať si prostor opticky nezmenšíte. A nezapomeňte na předsíň – ta je totiž skvělým místem pro ukládání potřebných věcí a zároveň si ušetříte úložný prostor na jiném místě vašeho bytu – předsíňové programy s dostatkem úložného prostoru, to je trefa do černého!

Malé prostory zasluhují velkou péči ve výběru nábytku. Díky vhodně zvoleným prvkům bude váš byt oplývat elegancí a vzdušností.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This