Jak vybrat interiérové dveře?

Interiérové dveře Erkado

Výběr interiérových dveří se rozhodně nevyplatí podcenit! Je třeba pamatovat na to, že na nich vaše pozornost ulpí každý den a bylo by proto velmi špatné, kdybyste zvolili nějaké, které vám nebudou vyhovovat.

Podle čeho se doporučuje vybírat interiérové dveře?

Výběr dveří je třeba přizpůsobit frekvenci jejich užívání

Výběr dveří je třeba řídit především podle toho, které místnosti se budou týkat. Je obecně známo, že v každé domácnosti jsou nejvíce namáhány koupelnové dveře. Ty jsou několikrát denně používány všemi členy domácnosti, současně jsou vystaveny i změnám teplot a vlhkosti vzduchu v krátkých časových intervalech.

Ventilace interiérových dveří chrání místnost před plísní

Jen málokdo ví, že by se měl při výběru vnitřních dveří zaměřit i na jejich ventilační schopnost. Výměnu vzduchu je možné v současnosti zajistit pomocí různých způsobů. K těm patří větrací mřížka, ale i elegantnější ventilační průduchy či takřka neviditelné ventilační podříznutí.

Myslíte si, že investice do ventilační mřížky je zbytečným výdajem? V tom případě vězte, že vás vyjde mnohem levněji než pravidelné nákupy prostředků proti plísni, která se uhnízdila ve vaší koupelně.

Celoskleněné dveře GRAF jsou trendy

K vnitřním dveřím, které rozhodně pomáhají vytvořit moderní a prosvětlený interiér, patří bez jakýchkoli pochyb celoskleněné dveře GRAF. Jsou k dostání v pestré šíři dekorů, ale především propouštějí maximum světla a současně si žádají minimální údržbu.

Obavy ze snadného rozbití těchto interiérových dveří jsou liché, protože jsou vyrobeny z 8 mm silného skla, jež rozhodně není jednoduché rozbít. Když už k podobnému neštěstí dojde, roztříští se na malé kousky bez ostrých hran, takže nehrozí nebezpečí pořezání.

Při výběru interiérových dveří nikdy nezapomeňte na to, že v sobě musí snoubit estetické kvality, vysokou výdrž a minimální nároky na údržbu. To například splňují dveře ERKADO.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This