Jak vybrat plastová okna?

Plastová okna se v posledních letech těší velké oblibě, a to zejména pro svou vysokou izolační schopnost, příznivou cenu a bezproblémovou údržbu. Nabídka plastových oken na českém trhu je ale velmi vysoká a mnoho lidí se v ní zkrátka nevyzná. Směrodatná by však neměla být pouze cena, ale i kvalita produktů a služeb jednotlivých dodavatelů. Jak a podle čeho byste měli vybírat plastová okna pro svou nemovitost?

Plastová okna jsou skvělou volbou, uvažujete-li o zateplení domu. Právě přes okna totiž uniká nejvíce tepla. Jak ale vybrat dodavatele plastových oken a montážní firmu, abyste byli skutečně spokojeni?

Nenechte se zmást nízkou cenou

Nabídka plastových oken v dnešní době převyšuje poptávku. Dodavatelé jsou proto nuceni snižovat ceny nebo nabídnout svým zákazníkům skutečně vysokou kvalitu a „něco navíc“. Snižování cen bohužel velmi často vede i ke snižování kvality jednotlivých výrobků nebo služeb.

Při výběru dodavatele plastových oken dbejte mimo jiné na kvalitu montáže, jakou nabízí například plastová okna Opava. Oslovte společnost, která se může pochlubit dobrými referencemi. Dodavatele se zeptejte, zda jsou jeho okna vybavena dorazovým nebo středovým těsněním. V případě středového těsnění je okno obohaceno o další těsnění ve středu profilu, což znásobuje zejména ochranu proti zatékání při prudkých deštích.

Okenní skla

Velmi důležitým aspektem při výběru plastových oken jsou také skla, která zabírají největší plochu okna, a proto jsou pro správnou tepelnou izolaci klíčová. Společnosti nabízí plastová okna s dvojskly, trojsky a někdy i čtyřskly. Důležitý je zde ukazatel Ug, který udává prostupnost tepla sklem.

Okna Triogas

Velmi kvalitní plastová okna v ČR nabízí společnost Triogas s.r.o., která vyrábí a montuje kvalitní plastová okna už od roku 2006. Dodávaná okna jsou z vysoce kvalitních německých profilů APUPLAST. Plastová okna Vsetín nebo Opava vám nabídnou vysokou kvalitu oken i souvisejících služeb.

Plastová okna

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This