Jak vybrat skříně do malého bytu?

Interiér na míru

Trápíte se tím, že je váš byt příliš malý a přemýšlíte, kudy chodíte, jakým způsobem by jej bylo možné zvětšit?

Nejste rozhodně sami!

Udává se, že okolo třetiny bytů u nás spadá oficiálně do kategorie „malých“, což znamená, že mají méně než 40 metrů čtverečních.

Na následujících řádcích se můžete seznámit s nápady, jak vybrat skříň, která váš byt alespoň opticky zvětší a současně se do ní toho skutečně hodně vejde.

Světlý nábytek opticky zvětší prostor

Ideální řešení představuje nábytek na míru, který je třeba vybírat ve světlejších dekorech. Je obecně známé, že právě tímto způsobem je možné prostor opticky zvětšit. Podobného efektu se docílí i nábytkem v bílé barvě nebo s lesklým povrchem, který odráží okolí.

Ideálním řešením do malého bytu jsou vestavěné skříně

Skříně na míru mají nejčastěji podobu vestavěné skříně. Velmi pozitivní je jistě zpráva, že tento druh nábytku nemusí být pouze úložným prostorem, ale v případě vhodné volby se jedná i o krásný designový doplněk interiéru.

Vestavěné skříně často plní rovněž funkci dělící příčky v místnosti, přičemž tak činí nenásilnou formou.

Šatní skříně v paneláku by měly mít posuvné dveře

Jestliže je váš byt opravdu malý, není třeba dlouho uvažovat. K uskladnění šatstva je nutné vybrat si šatní skříň s posuvnými dveřmi, jejíž zásluhou hned získáte několik cenných čtverečních metrů navíc!

Její umístění je možné v prostorách, kam by se obyčejná skříň s klasickými otevíracími dveřmi kvůli problémům s otevíráním postavit nemohla.

Výrobce skříní na míru pečlivě vybírejte

V okamžiku, kdy si necháte vyrobit nábytek na míru, současně můžete počítat s tím, že získáte originální nábytek, s nímž se v jiných bytech nesetkáte.

Spolehlivou společnost, které podobnou zakázku svěříte, můžete rozeznat i podle toho, že vám automaticky zaměří prostory a vyhotoví prvotní návrhy, jež s vámi prokonzultuje k vaší spokojenosti. Kvalitně zhotovené skříně na míru vás zbaví pocitu malého bytu!

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This