Jak vybrat spolehlivé úklidové služby?

Úklidové práce

Není nutné dlouze pochybovat o tom, že (ne)pořádek, jehož si všimnou potenciální klienti vaší společnost, má významný vliv na to, jaký bude jejich první dojem. To může jistým způsobem ovlivnit či někdy dokonce zhatit případný obchod.

Dnes na trhu existují společnosti, jež se právě úklidem zabývají. Čeho si při jejich výběru všímat?

Kvalitní úklidové služby neustoupí před ničím

Profesionální úklidové služby mají zpravidla pestré portfolio nabízených služeb. Samozřejmostí je pro ně pravidelný úklid, jenž je garantovaný formou outsourcingu a v souladu se standardizací Asociace úklidových služeb.

Podobně nabízejí ale i speciální a generální úklid, jenž se může stát jakýmsi vstupním testem, zda je vhodné s danými úklidovými službami navázat pravidelnou spolupráci.

Do náplně těchto služeb patří nejen čištění a obnova podlah, mytí skleněných ploch, keramických obkladů a stěn či čištění textilních a hliníkových žaluzií, ale rovněž odstranění neoblíbených graffiti.

Úklidové služby udržují i venkovní a interiérovou zeleň

V kompetenci některých úklidových služeb je i údržba zeleně, a to interiérové i venkovní. Ta sahá od zpracování projektové dokumentace přes uskutečnění projektu až k profesionální péči o rostliny i zelené plochy.

Samozřejmostí je vybavenost pracovníků těchto úklidových služeb vskutku moderní technikou, jejíž zásluhou není problém docílit žádaných výsledků.

Údržba interiérové zeleně zahrnuje hlavně pravidelnou zálivku, hnojení a další péči o rostliny, a to hlavně ve veřejných prostorech a administrativních stavbách.

Pro hotely je kvalitní hotelový servis nutností k zachování prosperity

Mezi časté klienty úklidových služeb patří i hotely, pro něž je zajištění bezchybného hotelového servisu nutností k udržení jejich reputace.

Z toho důvodu se snaží housekeeping nebo stewarding svěřit skutečně prověřeným firmám. S jednou z nich se máte příležitost blíže seznámit na http://www.hgs.cz/uklid-uklidove-sluzby.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This