Jaké bydlení v Praze nabízí Finep, jeden z nejzkušenějších pražských developerů?

Byty

V současnosti je trh s nemovitostmi v Praze největší v historii. Zejména pak v oblasti nového bydlení v nově vznikajících developerských projektech. Developerské projekty vznikají na celém území hlavního města a můžete tak najít desítky projektů těsně po dokončení, ve výstavbě i v plánování, které se teprve stavět budou. Na výstavbu nových developerských projektů se specializuje hned několik společností. Jen zkušení developeři ale nabízí všechny druhy bydlení. Jako například Finep. Jaké bydlení developer Finep nabízí?

Základem jsou byty

Největší část nabídky společnosti Finep tvoří pochopitelně projekty bytových domů. Nejžádanější novostavby Praha jsou právě byty. Finep má na svém kontě v této oblasti desítky realizovaných projektů po celé Praze. Mnohé projekty byly dokonce oceněny uznávanými architektonickými cenami. I v současnosti Finep nabízí hned několik bytů na prodej v různých pražských lokalitách a v různých dispozicích. Nechybí malé byty 1+kk, nejžádanější 2+kk, ale ani prostorné a vzdušné 4+kk. Stačí si jen vybrat projekt a nejvhodnější dispozice.

Nejen v osobním vlastnictví, ale i družstevní byty

Drtivá většina developerů nabízí byty v Praze jen k prodeji do osobního vlastnictví. Finep myslí i na ty, kteří mají zájem o družstevní byty Praha. Družstevní bydlení má v Praze dlouholetou tradici a je velmi žádané i v současnosti. A právě Finep, jako jedna z mála developerských společností svým klientům nabízí i tuto variantu. Jaká je charakteristika družstevního bydlení a jeho základní přednosti se dozvíte ZDE.

Nechybí ani rodinné domy

Drtivá většina developerů v Praze se specializuje na výstavbu nových bytových domů. Finep ale staví i domy na prodej v Praze a přilehlých částech. V současné době nabízí Finep rodinné domy na prodej ve dvou projektech. Prvním jsou rodinné domy v unikátním projektu Britská čtvrť ve Stodůlkách. Druhým projektem rodinných domů od Finepu jsou rodinné domy Štěrboholy na Praze 10.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This