Jaký botník se vám nejvíce hodí do předsíně?

Komoda
Oznámkuj článek

Bezesporu se vám již někdy stalo, že jste někam dorazili na návštěvu a hned po otevření dveří jste v předsíni nevěřícně zírali na nepořádek, který zavinily různým způsobem rozházené boty.

Jistě budete souhlasit s tím, že takto nikdo žádnou návštěvu neoslní, přičemž k řešení celého problému by stačil jen vhodně zvolený botník! Na následujících řádcích bude představeno několik typů botníků.

Výklopné botníky šetří místo

Do předsíní skromných rozměrů se jako ideální řešení jeví výklopné botníky, jež obvykle sestávají z různého počtu přihrádek v šikmém úhlu, do nichž boty jednoduše zapadnou.

Předností vyklápěcích botníků je kromě úspory místa také jejich elegantní design a skladnost. Do problémů se však můžete dostat v okamžiku, kdy patříte mezi příznivce vyšší obuvi.

Sedací botníky pamatují na pohodlí svých uživatelů

Mnoho lidí klade při obouvání důraz především na pohodlí. Právě pro ně jsou určeny sedací botníky, jež jsou dnes zpravidla vybaveny pohodlným povrchem, na který se je možné během tohoto aktu pohodlně usadit.

Sedací botník ocení i majitelé bot s komplikovaným šněrováním, kteří si díky němu mohou ušetřit desítky sekund strávené v předklonu nebo v podřepu.

Závěsné botníky pomáhají udržet čistou obuv

Moderní botníky do předsíně mívají rovněž závěsnou podobu. Jejich předností je skutečnost, že zbytečně nezabírají místo na podlaze předsíně.

Protože jsou neustále na očích, inspirují také k tomu, aby si majitelé udržovali svoji obuv co nejčistší. Kdo by se vydržel neustále dívat na ušpiněné boty?

Pro větší rodiny jsou ideální policové botníky

Do větších předsíní představují ideální řešení policové botníky, které někdy svojí velikostí připomínají skříně. Jsou ideální i pro uskladnění mohutnější obuvi, k níž patří kupříkladu holínky.

Také domácnosti, které mají větší množství příslušníků, si je zpravidla nemohou vynachválit.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This