K čemu přihlížet při výběru šatní skříně?

Šatní skříně

Rozhodli jste se pro nákup nové šatní skříně a nyní si nejste úplně jisti, čemu byste při jejím výběru měli věnovat největší pozornost?

V tom případně rozhodně pokračujte ve čtení, protože se můžete seznámit s několika osvědčenými radami, které vám výběr usnadní!

Šatní skříň s posuvnými dveřmi patří do méně prostorné ložnice

Nevyniká vaše ložnice zrovna svojí velikostí? V takovém případě je záhodno zakoupit šatní skříň s posuvnými dveřmi. Při zavírání ložnice se totiž hodí každý ušetřený centimetr, a proto je ideálním řešením, když může být šatní skříň umístěna co nejblíže jiné skříně nebo postele.

Šatní skříně posuvné

Je samozřejmé, že to klidně může být šatní skříň bílá, protože tato barva se hodí prakticky do každé místnosti. Navíc nejdůležitější je přece pohodlný přístup k šatům ve vaší skříni!

Velké šatní skříně umožňují uskladnit značné množství šatstva

Víte, proč se značné oblibě těší velké šatní skříně? Odpověď je naprosto triviální! Do vyšší šatní skříně se samozřejmě vejde mnohem více oblečení. V horní části skříně se zpravidla uskladňuje sezónní oblečení. Je užitečné pamatovat na to, abyste i sem pohodlně dosáhli.

Při nákupu je třeba prověřit si i pojezdové mechanismy, protože šatní skříň je používána prakticky každý den, a proto by ji mělo jít jednoduše otevírat.

Šatní skříně by měly mít dostatečné množství zásuvek

Bílá šatní skříň může být ozdobou ložnice, ale především by měla vynikat svojí praktičností. Z toho důvodu by měla disponovat dostatečným počtem zásuvek, v nichž mohou být umístěny drobné kusy oblečení.

Doporučuje se, že tyto zásuvky by neměly být výše než 120 centimetrů nad zemí. Ideální hloubka skříně je potom mezi 50-70 centimetry.

Dnes bývají běžnou součástí šatních skříní i rozličné organizátory oblečení, jež pomohou udržet potřebný pořádek. Přežitkem rozhodně nejsou ani skříně vybavené zrcadlem, v nichž si je možné před odchodem z domova zkontrolovat svůj vzhled.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This