Cesta k výtečné kávě začíná s kávovary JURA

Kávovar JURA
Oznámkuj článek

Dobrá káva patří k jednomu z fenoménů moderní doby. Pokud navíc patříte k těm, pro které je popíjení kávy nepostradatelným každodenním rituálem a cítíte se bez ní jako ryba na suchu, měli byste si k její přípravě zvolit nejen dostatečně kvalitní suroviny, ale také přístrojové vybavení. Právě takové spolehlivě najdete pod značkou JURA. Tato švýcarská firma je špičkovým výrobcem automatických kávovarů a od svého založení před téměř devadesáti lety si vydobyla vynikající renomé. Po celou dobu přitom spolupracuje se špičkovými baristy a je na technologickém vrcholu v oboru kávovarů – například se svou dokonale smetanově hladkou mléčnou pěnou.

Investice do takového kávovaru přinese potěšení nejen vašim chuťovým buňkám, ale je zároveň výhodná ekonomicky. Na rozdíl od kapslí, které stojí kolem 10 korun, dokáže kávovar JURA připravit šálek kávy zhruba za 3 koruny. I při vyšší pořizovací ceně tak má díky této velké úspoře při pravidelném pití kávy návratnost do dvou let.

K nejžádanějším modelům pro domácnost patří kávovary JURA E6 a E60, které hravě zvládnou přípravu sedmi druhů nápojů a systém je vybaven TFT displejem a inteligentními filtry. Nemusíte se obávat žádného složitého čištění – vše obstará jedno stisknutí tlačítka. Firmy si v nabídce zase nejvíce oblíbily robustní modely kávovarů JURA WE6 a WE8, u kterých nechybí velké zásobníky na vodu, kávu a odpad. Disponují navíc exkluzivní zárukou na 25 měsíců nebo 25 tisíc připravených šálků kávy.

Kávovar JURA E6

Krom kávovarů najdete v nabídce firmy také odpovídající příslušenství v podobě čistících tablet, filtrů na změkčení vody, termo nádobky a nechybí ani vybavení pro skutečné profesionály. Stejně tak si můžete pořídit stylovou řadu šálků na kávu nebo vyzkoušet některé z balení výběrové kávy. Ať už jsou vaše požadavky na kávovar jakékoli, kávovary espresso JURA  je dokáží splnit.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This