Kované ploty a brány jsou ideálním řešením oplocení vašeho pozemku

Kované ploty

Přemýšlíte nad tím, jaké oplocení by bylo ideální pro váš pozemek? Měli byste zvážit i realizaci kovaných plotů a bran, jež kromě estetického účinku představují i dlouhodobé řešení, které takřka bez údržby plní svoji funkci po dlouhá desetiletí.

Prostřednictvím rozličných ozdob je možné dát kovovým plotům i velmi specifický vzhled, který jim dodá punc jedinečnosti.

Přednosti kovaných plotů

Investice do kovaného plotu bude tedy zpočátku vyšší než třeba do dřevěného, postupem času se ale rozhodně navrátí. Životnost kovaných plotů je zvyšována rovněž pomocí žárového zinkování. Korozi brání i práškové lakování.

Kované ploty navíc svojí robustností a pevností garantují jistotu a bezpečí, když vynikají svojí houževnatostí. Oplocení z kovaného plotu vyvolává dojem opticky větší zahrady a prostřednictvím celé řady rozmanitých vzorů je možné je přizpůsobit pro každé prostředí.

Druhy kovaných bran

Kované brány se zhotovují ve stejných designech jako kované ploty. Existuje jich celá řada druhů, když nejčastěji se dělí na křídlové a posuvné.

Posuvné se ještě dále rozdělují na pojezdové po kolejnici, samonosné a teleskopické. Dnes již je samozřejmostí osazení kovových bran automatickým pohonem, jenž umožní pohodlné otevírání na dálku.

Mezi nejzdobnější brány současnosti patří kované brány Klatan Gothick, pro něž je charakteristické použití rustikálních ozdob. Hodí se nejen k historickým objektům, ale rovněž ke klasickému stylu novostavby.

Pravidla výběru společnosti pro realizaci kovaných plotů a bran

Při výběru firmy, které realizaci dané zakázky svěříte, je třeba se ohlížet na řadu faktorů. Rozhodně by měla disponovat dostatečnými zkušenostmi v oboru, solidní společnosti vám zdarma a nezávazně předloží hned několik návrhů.

Automatické je pro ně i garantování kompletní dodávky, nevyjímaje stavební práce. Kované ploty a brány bývají vyráběny i na míru přesně podle přání zákazníka.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This