Kovovou šatní skříň využijete i ve svém bydlení

Kovová skříň

Již při názvu se vám jistojistě vybaví vaše mladá léta ve škole, kdy jste v těchto skříňkách ukrývaly své přezůvky a učebnice. Tyto doby jsou dávno pryč. Setkat se s nimi můžete ale i například v posilovnách a dalších místech.

Mnozí by si mysleli, že do domácnosti nepatří, vždyť se tam vůbec nehodí? Není to tak, jak si myslíte. V tomto ohledu vítězí zejména praktičnost, a to kovové šatní skříně opravdu jsou. Jak by se dalo říci, za málo peněz hodně muziky. Díky svému svařovanému kovovému materiálu si můžete být jistí, že tyto skříňky nás přežijí, vydrží skutečně pěknou řádku let.

Ušetříte plno místa

Nešetříte pouze peníze, ale také místo. Výrobci produkují skříně vše možných velikostí, materiál opravdu není monstrózní, jak tomu u jiných materiálů bývá. Snadno tedy ušetříte místa, což ocení především lidé z bytových jednotek. Umístění je pak vhodné například v předsíni, a to jako úložný prostor na boty, ale třeba i na kabáty.

Na výběr máte opravdu mnoho

Nemějte strach, že by kovové šatní skříňky neladily s vaším interiérem. Vybrat si můžete z široké škály barev a nic vás neomezuje. Je jen na vás, co si vyberete.

Ještě jednou si tedy shrňme základní body. Jedná se o skříň s dlouhou životností, a to díky svařované konstrukci, která má vysokou tuhost. Vše je vyrobeno z plechu v tloušťce 0,6 – 1 mm. Vybaveny jsou pak policí včetně závěsné tyče s háčky. V horních a spodních místech jsou pak otvory, takže je neustále větrána. A to nejlepší? Skříňky jsou dodávány vždycky ve smontovaném stavu.

A jestli se vám do bydlení nehodí? Nezoufejte. Určitě se najde jiné využití, třeba k vašemu podnikání. Například do zmíněných fitness center, různých kancelářských prostor, bazénů či jiných, většinou se ale bude jednat o prostory určené k převlékání, pak je zcela vhodné přikoupit i pár laviček.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This