Kuchyňské linky na míru

Oznámkuj článek

Stavíte nebo rekonstruujete a potřebujete i novou kuchyň? Ideálním řešením jsou kuchyňské linky na míru. Nejenže si vyberete kuchyňskou linku podle barev a materiálů, které máte rádi, ale získáte kvalitní kuchyň, která vám bude sloužit desítky let.

Proč kuchyň na míru?

Máte atypickou kuchyň? Pak je kuchyňská linka na míru ideální varianta, pokud horko těžko sháníte vysněnou kuchyň v kuchyňských studiích či prodejnách s nábytkem. Kuchyň získáte již vybavenou spotřebiči, které jsou přímo určeny pro zabudování do vámi vybrané linky. Ušetříte si tak čas i starosti s obíháním prodejen. Zohledněny jsou navíc i vaše finanční možnosti. Po zhotovení kuchyňské linky na míru vám je dopravena a namontována zdarma. Šikovní řemeslníci si poradí i s křivou podlahou či atypickou místností. Výhodou je, že nemusíte ve skladu vyhledávat složitě jednotlivé položky kuchyní, získáte kvalitní práci.

Kuchyňské linky s návrhem zdarma

Toužíte po nové kuchyni? Můžete si nechat vypracovat návrh zdarma. Jednoduše do prodejny přinesete rozměry vaší kuchyně, umístění oken a dveří a rozvodů. Vyškolení pracovníci vám pomohou namodelovat kuchyň v 3D zdarma. Poradí vám i s výběrem materiálů i barev tak, aby korespondovala se stylem vašeho bytu. Dobře vypracovaný návrh je velmi důležitý, včetně podrobné cenové kalkulace. Snadno tak zjistíte, jak moc se vám kuchyň na míru vyplatí.

Z jakých materiálu se kuchyňské linky na míru vyrábí?

Vybírat si zákazníci mohou z opravdu široké škály materiálů a barev, navíc je mohou mezi sebou vzájemně kombinovat.

Nejoblíbenější jsou:

  • kuchyně z otěrovzdorné fólie

  • lakované kuchyně polomatné i lesklé

  • kuchyně z masívu, bio masívu, dýhy i s patinou

  • kuchyně z lamina s ABS hranou o šíři 2 mm

Součástí kuchyně na míru jsou samozřejmě i pracovní desky nejčastěji z materiálů postforming, technistone, corian, monteli, dřezy, baterie a již zmíněné vestavěné spotřebiče od předních výrobců.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This