Kvalitně realizované zateplovací systémy šetří vaši peněženku

Zateplování

V současné době je možné sledovat neustálé zdražování energií, které pochopitelně vede majitele nemovitostí k intenzivnímu přemýšlení nad tím, jakým způsobem by bylo možné dosáhnout co nejefektivnějších úspor.

Jedním z nejdostupnějších řešení k dosažení tohoto cíle je pregnantní instalace zateplovacích systémů.

Zateplovací systémy CEMIX

Zateplování budov České Budějovice má zkušenosti s tím, že se v tomto ohledu mimořádně osvědčily zateplovací systémy CEMIX, jež jsou rozuměny jako komplexní sestava konkrétních dílců, jež jako celek formují obvodový plášť domu.

Horňák strojní omítání se zaměřuje na dvojvrstvé omítky štukové

Společnost Horňák strojní omítání nabízí klientům služby ve smyslu realizace dvojvrstvé omítky štukové za použití omítkových materiálů firmy CEMIX.

Tento způsob omítání má tu přednost, že garantuje kvalitativní změnu v provádění omítek, a to nejen s ohledem na používaný materiál, ale také s přihlédnutím k rovinnosti a kvalitě omítek.

K zateplování se ideálně hodí jádrová omítka Supertherm TO

Zateplování budov České Budějovice využívá mimo jiné jádrové omítky Supertherm TO, když tato tepelně izolační jádrová omítka se hodí pro všechny druhy zdicího materiálu. Jak název napovídá, ideální je především pro cihelné materiály typu THERM.

Využitelná je také pro případy, kdy jsou vzneseny nároky na větší odolnost směrem k objemovým změnám v důsledku teploty. Omítka totiž zásadním způsobem zvyšuje tepelný odpor konstrukce.

Objednávku je možné zadat i prostřednictvím internetových stránek společnosti

Na internetových stránkách společnosti se je možné seznámit s některými realizovanými projekty. Návštěvníci stránek tu současně naleznou i odpovědi na nejčastěji pokládané dotazy, které souvisí s postupy při strojním omítání.

V dnešní době je pochopitelné, že potenciální klienti vyžadují od společnosti, které svěří realizaci projektu, kladné reference, což v daném případě také nepředstavuje žádný problém.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This