Kvalitně vyčištěný koberec má vypadat jako nový!

Koberec

Žijete v Praze nebo v jejím okolí a uvažujete o tom, že váš koberec už opravdu potřebuje vyčistit? V tom případě by vaší pozornosti rozhodně neměla utéci čistírna koberců Manipo! Ta nabízí čištění kusových koberců všech rozměrů i materiálů suchou metodou čištění. Váš koberec může zase vypadat jako nový!

Suchá metoda čištění a její pozitiva

Suchá metoda čištění má hned několik výhod. Především je šetrná ke struktuře i vláknům koberce. Dokáže jej přitom zbavit špíny, prachu, starých i hlubokých skvrn i roztočů. Čištění koberců provádějí jen vysoce kvalitní a účinné stroje, takže se není třeba bát nějakého poškození. Dobře odvedenou práci garantuje i užití nezávadných saponátů, které jsou vhodné pro alergiky a astmatiky.

Vyčistit je možné i velmi namáhané koberce

Čištění koberců Praha se nezalekne ani čištění koberců z hotelů a schodišť, které jsou pochopitelně velmi zatěžované a namáhané. S přípravou koberců přitom nemáte žádné starosti! Stačí zavolat do firmy Manipo a její zaměstnanci sami přijedou, koberce zabalí, odvezou a vyčistí. Po skončení celé operace je opět dovezou v pořádku zpět.

Rychle a spolehlivě!

Na koberce, které si necháte vyčistit u firmy Manipo, rozhodně nebudete čekat dlouho!  Společnost se dokáže pružně přizpůsobit požadavkům zákazníka a koberce vyčistí v nejkratším možném termínu. Ceny jsou přitom udržovány na konkurenceschopné úrovni, takže se nemusíte bát, že vás vyčištění bude stát majlant.

Manipo nabízí i další služby

V portfoliu služeb společnosti Manipo je možné najít i mytí oken a výloh, hygienický servis, péči o veřejná prostranství, čištění chodníků nebo odhrnování sněhu. Zaměstnanci firmy nemají problém poradit i s běžnou drobnou údržbou. Nabídka služeb této společnosti je skutečně široká, je jen na vás, zda ji budete chtít zkusit využít!

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This