Kvalitní matrace – klíč ke zdravému a osvěžujícímu spánku

Kvalitní matrace

Nejlepším způsobem, jak po dlouhém a náročném dni opět načerpat energii a dobrou náladu, je zcela určitě kvalitní spánek. Ten ovšem není samozřejmostí. Pro zajištění zdravého a pohodlného spaní je velmi důležitá nejen dostatečně velká postel, ale také kvalitní matrace splňující řadu přísných podmínek. A rozhodně se při téhle dlouhodobé investici do vlastního zdraví vyplatí obrátit na odborníky. Jedním z nich je pak rodinná firma MATRACE WEBSTR, která na českém trhu úspěšně působí už od roku 1996.

V široké nabídce zde najdete matrace všech typů a složení – sendvičové pěnové, z paměťové pěny, pružinové, latexové i speciální matrace antialergické. Jedná se přitom pouze o certifikované zdravotní matrace, z nichž některé jsou dokonce zákonem uznané jako zdravotnický prostředek se sníženou sazbou DPH. Příkladem mohou být antidekubitní matrace v kolekci medical navržené pro zdravotnictví a pečovatelství. Chybět nemohou ani dětské matrace do postýlky pro zdravý spánek našich nejmenších.

Vlajkovou lodí s největším počtem zástupců jsou přitom matrace 90×200, které jsou již dostatečně široké na to, aby zajišťovaly zdravý a kvalitní spánek. Postele, lamelové rošty i doplňky jsou navíc v tomto rozměru vyráběné jako standardní. U většiny matrací však není v případě zájmu problém dodat rozměr atypický. Samozřejmostí je také možnost volby potahu.

Jestliže je pro vás důležitá nízká cena, ale zároveň nechcete obětovat kvalitu, pak jistě uvítáte produkty z kategorie matrace za hubičku s dopravou zdarma po celé ČR. Tyto levné matrace jsou vhodné pro dočasné i trvalé spaní a lze je také využít pro děti a dorost. Pokud se nemůžete rozhodnout nebo nevíte, která z nabízených matrací je pro vás nejvhodnější, přijďte se podívat do nově otevřené vzorkové prodejny, kde si můžete vše v klidu prohlédnout i vyzkoušet a zástupci firmy vám rádi poradí.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This