Kvalitní párty stany na váš pozemek

Párty stan
Kvalitní párty stany na váš pozemek
Oznámkuj článek

Než se rozhodnete pro koupi stanu, tak je nutné si uvědomit, co od něho očekáváte.

Pakliže se jedná pouze o ochranu proti slunci, naprosto bude dostačující standardní tkanina.

Před deštěm vás ochrání pevnější materiál, tkanina s obsahem PVC, s větší gramáži. Ideální jsou párty stany vyrobené z nepromokavého polyetylenu, ochrání vás jak před mrholením, tak před krátkodobým deštěm.  Co se rozhodně nevyplatí, upřednostnit nižší cenu před kvalitou.

Zahradní párty stan

Párty stany – příslušenství

Pokud vám nestačí jednoduchá varianta párty stanu, neváhejte navštívit kategorii s příslušenstvím. Zde máte k dispozici celou řadu náhradních dílů.

Jak jsme se již zmínili, primárně nám párty stany slouží k ochraně před sluncem a silnějším deštěm. Navíc vás může tento výrobek spolehlivě ochránit i před větrem, díky bočním stěnám, které jsou odolné i proti možnému dešti.

Použití je ohromně jednoduché, stěny u některých typů jsou opatřené oknem, lehce se přichytí ke konstrukci, díky oknům nebude ve stanu tma.  A pokud slavíte do ranních hodin, rozhodně doporučujeme pořízení podlahy, topení a osvětlení.

Populární jsou pro tento účel světelné kabely. Ty natáhnete na celou konstrukci a zapojíte do elektrické sítě.  U LED diod oceníte nejen příjemné světlo, ale nepochybně i dobrý výkon i nízkou spotřebu elektřiny.

Nakupujte u profesionálů – t-zbozi.cz

A jaké jsou ceny párty stanů? Malý zahradní stan se da pořídit za cca 1 000 Kč, velkoplošné stany se prodávají i za 30 tisíc korun. Proto se na jednorázovou akci jako je svatba nebo promoce vyplatí si obří stan raději pronajmout.

Velký výběr stanů, ve vysoké kvalitě naleznete v zákazníky ověřeném internetovém obchodě t-zbozi.cz, kde je veškeré zboží vyrobeno podle platných evropských norem a standardů.

Je pro vás toto téma aktuální? Další informace o párty stanech!

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This