Kvalitní párty stany na váš pozemek

Párty stan

Než se rozhodnete pro koupi stanu, tak je nutné si uvědomit, co od něho očekáváte.

Pakliže se jedná pouze o ochranu proti slunci, naprosto bude dostačující standardní tkanina.

Před deštěm vás ochrání pevnější materiál, tkanina s obsahem PVC, s větší gramáži. Ideální jsou párty stany vyrobené z nepromokavého polyetylenu, ochrání vás jak před mrholením, tak před krátkodobým deštěm.  Co se rozhodně nevyplatí, upřednostnit nižší cenu před kvalitou.

Zahradní párty stan

Párty stany – příslušenství

Pokud vám nestačí jednoduchá varianta párty stanu, neváhejte navštívit kategorii s příslušenstvím. Zde máte k dispozici celou řadu náhradních dílů.

Jak jsme se již zmínili, primárně nám párty stany slouží k ochraně před sluncem a silnějším deštěm. Navíc vás může tento výrobek spolehlivě ochránit i před větrem, díky bočním stěnám, které jsou odolné i proti možnému dešti.

Použití je ohromně jednoduché, stěny u některých typů jsou opatřené oknem, lehce se přichytí ke konstrukci, díky oknům nebude ve stanu tma.  A pokud slavíte do ranních hodin, rozhodně doporučujeme pořízení podlahy, topení a osvětlení.

Populární jsou pro tento účel světelné kabely. Ty natáhnete na celou konstrukci a zapojíte do elektrické sítě.  U LED diod oceníte nejen příjemné světlo, ale nepochybně i dobrý výkon i nízkou spotřebu elektřiny.

Nakupujte u profesionálů – t-zbozi.cz

A jaké jsou ceny párty stanů? Malý zahradní stan se da pořídit za cca 1 000 Kč, velkoplošné stany se prodávají i za 30 tisíc korun. Proto se na jednorázovou akci jako je svatba nebo promoce vyplatí si obří stan raději pronajmout.

Velký výběr stanů, ve vysoké kvalitě naleznete v zákazníky ověřeném internetovém obchodě t-zbozi.cz, kde je veškeré zboží vyrobeno podle platných evropských norem a standardů.

Je pro vás toto téma aktuální? Další informace o párty stanech!

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This