Kvalitní spánek díky jemným prostěradlům

Bambusová prostěradla

Při zařizování své ložnice často zvažujeme barevnou kombinaci. Mezi nejmodernější témbr v současné době patří spolupráce hnědé a bílé, na druhém místě se tyčí šedá, černá a opět bílá. Ovšem ne každý má rád tuto elegantnější formu. Někdo má rád živé a pestré, proto si zařídí ložnici do žluta či oranžova. Ať už jste favoritem jakékoli kombinace, nezapomeňte sladit každou drobnost místnosti, jež je pro vás tím odpočinkovým místem, do něhož se každý večer budete s radostí vracet.

Nejen prostěradla 140×200 cm

Mimo skříní a komod je třeba sladit dle barev i závěsy či prostěradla. U nich je důležitá také kvalita a gramáž. Nesmí se zapomínat ani na správné rozměry. Mezi nejčastější se řadí prostěradla 140×200 cm. Ovšem je tu škála dalších velikostí. Kdekdo se splete při koupi nových – místo velikosti 160×200 cm pořídil prostěradlo 200×220 cm. Stalo se to snad většině z nás. Je nutno si na toto dát pozor, protože je jich spousta, stejně jako dalších kombinací.

Elegance prostěradel Jersey

Pokud milujete při spánku především jemnost, shánějte se tedy po jemném typu prostěradel. Tento typ vám například může nabídnout internetový portál rodinnebaleni.cz, který pro vás má hotový poklad jemnosti. Například typ Jersey patří k těm nejjemnějším materiálům, a to proto, že je vyroben ze 100 % bavlny. Absorbuje vodu a je vysoce prodyšné.

Atypické rozměry pro nestandardní velikosti

Jak už jsme zmiňovali, spousta lidí se splete v rozměrech při koupi prostěradel. Ovšem jiní se nemusí splést, nýbrž mohou mít koupenou postel vyrobenou na míru. V této situaci se často setkáte s tím, že nenaleznete povlečení, které potřebujete. Kvůli tomu jsou tu atypické Jersey! Nedivte se, když naleznete proporce o velikosti  prostěradel 120×200 cm, 140×200 cm, dále velikost prostěradla 160×200 cm či třeba 200×200 cm. A pokud by vám nevyhovovalo Jersey, zkuste například druh froté. Portál rodinnebaleni.cz vyhoví všem vaším požadavkům.

Ať je váš spánek kvalitní díky kvalitě vašich prostěradel.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This