Kvalitní střešní tašky KM Beta

střešní taška

Střecha je konstrukce, do které se vyplatí investovat. Očekáváme od ní totiž nejen dlouhou životnost, ale také perfektní mechanické vlastnosti, odolnost vůči biologickému poškození, barevnou stálost a snadnou údržbu. Jaký materiál ale vybrat, když je jich na trhu celá řada a všechny mají své výhody? Pokud máte zálusk na tradiční typ krytiny, nabízí se betonová střešní krytina KM Beta, která je dostupná rovnou v 7 barevných odstínech a 3 povrchových úpravách!

Betonové střešní tašky KM Beta

Jedna krytina na celý život? Betonové střešní tašky KM Beta mají životnost okolo 100 let. Taková investice se vyplatí, co říkáte? Kromě toho jsou mrazuvzdorné, bezúdržbové, nezachytávají se na nich nadměrně nečistoty a jsou z nehořlavého materiálu, který neuvolňuje žádné toxiny. Jedná se tak o velmi kvalitní materiál, který je díky své dlouhé životnosti a použitým surovinám šetrný vůči životnímu prostředí. Vaší střeše bude navíc slušet. Tašky KM Beta jsou vhodné pro sedlové, pultové i valbové střechy a v nabídce nechybí ani speciální šablony určené jako prostupy nebo průduchy.

Komu sluší KM Beta?

Sortiment je skutečně bohatý, a to i přesto, že se KM Beta věnuje i jinému typu stavebních materiálů. Jak už bylo zmíněno, vybírat můžete z palety barev i různých povrchových úprav, které pomáhají vylepšit vlastnosti samotného výrobku. Pigment dobře odolává UV záření a barevnost se tak v průběhu let nemění. Co se týče tvarového sortimentu, vybere si jak milovník klasiky, tak i ten, kdo hledá jednoduchou moderní elegantní střešní krytinu. Například KMB Rota je hladká decentní betonová taška, kterou je možné ukládat již od 15 stupňů sklonu. Klasickým modelem je KMB taška s decentním obloukovým prolisem.

Příslušenství ke střešním taškám

Stejně jako většina výrobců i KM Beta nabízí střešní krytinu včetně širokého spektra příslušenství. Kromě již zmiňovaných speciálních střešních tašek tam nechybí ani ozdobné hřebenáče a jejich uzávěry, těsnicí a klempířské prvky, sněholamy nebo střešní okna v cihlové barvě, která má stejný odstín jako nabízené střešní tašky.

Česká taška na český krov

Výroba betonových tašek KM Beta byla zahájena v roce 1983. Za tu dobu se provoz jistě stihl zmodernizovat, kvalita betonových tašek však přetrvává. Střešní tašky KM Beta jsou pevné, odolné a jako každý jiný betonový výrobek zrají, aby tak dosáhly ještě lepších mechanicko-fyzikálních vlastností.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This