Kvalitní úpravu vody vám garantuje G-servis Praha

úprava vody

Přemýšleli jste někdy nad tím, že žádná voda není stejná? Voda, která vám teče doma z kohoutku, rozhodně není identická s tou, kterou pijí vaši sousedé!  Jak však postupovat, abyste tu vaši využili co nejlépe? Bez odborníků to rozhodně nepůjde! Proto se v každém případě vyplatí vyzkoušet služby společnosti G-servis Praha.

Řada let zkušeností ve spojení s moderními trendy

Mnohaleté zkušenosti umožňují této společnosti správně odhadnout, co každá voda potřebuje. Žádna úpravna vody se přitom neobejde bez její filtrace, přičemž je lhostejné, jestli jde jen o odstranění nerozpuštěných látek nebo o filtraci, která se uskutečňuje prostřednictvím filtračních materiálů, jež se užívají k odželezňování či změkčování. O tom, že společnost stíhá nejmodernější trendy, svědčí skutečnost, že pracuje i s membránovými procesy, jež se zakládají na oddělení látek za využití rozličných překážek. Pracuje třeba s ultrafiltrací, ale i s reverzní osmózou.

Úpravna vody

Záruka kvalitní pitné vody

Jestliže si chcete zajistit skutečně kvalitní pitnou vodu, firma G-servis Praha je ideální volbou. Spolehlivě totiž zbaví vaši vodu mikrobiálního oživení a zabrání kontaminaci celého systému. Obvykle tak činí použitím chlornanu sodného, případně jiného oxidačního činidla. Stejného účinku je možné docílit i UV zářením nebo ozonizací. Úpravna vody umí také pozměnit dávkování pomocných chemikálií nebo upravit požadované vlastnosti vody podle zadaných požadavků.

Využít lze i mobilní úpravnu

Ke službám, jež poskytuje G-servis Praha, patří i mobilní úpravny pitné vody, které dovolují garantovat zdroj pitné vody bez ohledu na umístění. Z toho důvodu nachází využití především při různých haváriích nebo v mimořádných situacích.

Jaká je nejlepší garance kvalitní služby? Přece spokojení zákazníci! G-servis Praha se může pochlubit tím, že již zajistil řadu úpraven pro rodinné domy, obce i průmyslové podniky v České republice i v cizině, o čemž svědčí i průkazné reference.

Úpravna vody

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This