Manipulační technika

Manipulační technika

Potřebujete manipulovat s břemeny různých nosností?

V tom případě potřebujete kvalitní manipulační techniku, jež by měla najít své široké využití ve strojírenském i stavebním průmyslu, dále i během skladování.

Mostové jeřáby

Významnou manipulační technikou jsou mimo jiné mostové jeřáby, jichž existuje celá řada typů. Důležité je u nich zohledňovat především bezproblémový provoz s nízkými náklady na údržbu po celou dobu jejich provozu.

Kvalitní společnosti nemají problém s tím, aby navrhly mostové jeřáby podle konkrétních potřeb zákazníka, když je možné volit z několika výkonových parametrů a výbavy.

Permanentní magnety

Manipulační technika jsou ale i permanentní magnety. Ty mají sloužit ke zvedání a přesunu feromagnetických materiálů s plochým a kruhovým profilem. Na první pohled je zřejmé, že se jedná o velký pokrok, jehož bylo v procesu manipulace s kovovými předměty dosaženo.

Jejich velmi ceněnou předností je skutečnost, že mají takřka nulové provozní náklady, díky čemuž se investice do nich velmi rychle zhodnotí.

Ruční kladkostroje

Pro domácí použití jsou pak ideální ruční kladkostroje, jež se mohou stát v povolaných rukou nepostradatelným služebníkem. Již z názvu je zřejmé, že své využití najdou především v podmínkách, kde představuje jediný zdroj hnací síly člověk.

Ocenit je na nich nutné jejich spolehlivost a také jednoduchost nasazení. S ohledem na široké spektrum produkovaných rozměrových a nosnostních provedení je poměrně jednoduché vybrat takové zařízení, jež je v souladu s potřebami klienta.

Portálové jeřáby

Ke zdvihání manipulaci s břemeny ve venkovních a vnitřních prostorách slouží portálové jeřáby, které se využívají jak při skladování, tak v montážních a servisních dílnách.

Portálové jeřáby představují vhodné řešení především při manipulaci s materiálem nad rozsáhlejšími skladovacími prostory, kde nelze uvažovat o zabudování jeřábových drah.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This