Menší dodavatelé elektřiny a plynu přináší osobní přístup i značné úspory

Máte pocit, že si vás váš dodavatel elektřiny nebo plynu dostatečným způsobem neváží, jednání s ním se vždy vlečou a vše se zdá jako neřešitelný problém?

V tom případě patrně získáváte podobnou zkušenost, jakou již před vámi udělal bezpočet klientů velkých společností. Není na čase začít přemýšlet o změně?

Pro malé dodavatele je osobní a vstřícný přístup nutností!

Klienti malých dodavatelů elektřiny a plynu typu https://www.epet.cz/elektrina/ si pochvalují především osobní přístup a vstřícnost, kterou vůči nim tito dodavatelé zaujímají.

Není se čemu divit! Těmto menším společnostem záleží na tom, aby si své zákazníky udrželi, a proto s nimi jednají férově a o lecčems je s nimi možné jednat.

Pro velké společnosti naopak představuje člověk pouhý kus, bez něhož se klidně obejdou.

Malí dodavatelé si zakládají na férovosti a otevřenosti

Malí dodavatelé elektřiny a plynu jako https://www.epet.cz/plyn/ navíc nemají zapotřebí znepříjemňovat svým klientům život komplikovanými obchodními podmínkami, v nichž se to hemží různými sankcemi a pokutami.

Jestliže chtějí získat nové zákazníky, musí naopak svoje podnikání založit na jednoduchosti a naprosté průhlednosti. Pokud se přesto najdou ve smlouvě některé body, jimž nerozumíte, zaměstnanci společnosti vám samozřejmě vše rádi srozumitelně vysvětlí.

Pro zákazníka není problém, aby si sám spočítal, jakou cenu bude při změně dodavatele za energie platit a zvážil případnou úsporu.

Dodavatel elektřiny

Úspora může ze značné části pokrýt i pěknou dovolenou

Na první pohled se to nemusí zdát, protože řada lidí v této zemi již rezignovala a veškeré nabídky hází do jednoho pytle.

Ve skutečnosti je ale možné vhodně zvoleným výběrem menšího dodavatele elektřiny nebo plynu ušetřit až několik tisíc korun ročně, což je úspora, která se rozhodně vyplatí.

Může být vítaným příspěvkem třeba na vydařenou letní dovolenou, kde si odpočinete po jistě ne jednoduchém rozhodování!

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This