Kuchyně na míru jako dosažitelný luxus pro každou rodinu

Kuchyně

Kuchyně zaujímá v domácnosti odnepaměti velmi speciální místo. Je malou svatyní, místem setkávání a rodinné pohody. Měla by být nejen praktická a funkční, ale také příjemná na pohled. Zde však můžeme narazit na problém v podobě limitovaného prostoru, vývodů vody a elektřiny a dalších specifik, na které se náš sen na první pohled nedá napasovat. Všechny tyto problémy ale jednoduše řeší kuchyně na míru. Ta v dnešní době znamená mnohem víc než jen změření dané místnosti. Specialisté vám zdarma krom cenové nabídky vyhotoví i grafický 3D návrh a téměř samozřejmostí je pak u kvalitních firem také doživotní záruka. Navíc můžete kuchyň sestavit přesně podle vašich finančních možností.

Praktičnost i stylová elegance

Velmi oblíbenou je kuchyně v bílé barvě, která celý prostor nádherně zesvětluje a i uprostřed deštivého dne se v ní budete cítit příjemně. Samozřejmě nebudete nechávat celý prostor jen v jednom fádním odstínu. Zpestření mohou elegantně dodat stylové doplňky v podobě dřevěné kuchyňské pracovní plochy, boků skříněk, stěn nebo podlahy. Díky promyšleným výsuvům, výklopům a dalším doplňkům získáte dostatek úložného prostoru a vysoký komfort při vaření. Nedílnou součástí jsou i kuchyňské spotřebiče, které v případě zabudování do kuchyňské linky přinesou nejen pěkný estetický vzhled, ale také sníženou sazbu DPH. Následující fotogalerie vám pak určitě přinese spoustu inspirace na návrh kuchyně.

Skvělou kuchyní to ale nekončí

Nábytek na míru ale můžete využít i ve všech dalších částech svého domova. Skvěle se hodí také do předsíní a pracoven, kde vynikne možnost ho rozměrově i barevně sladit do harmonického celku. Stejně tak přijdou vhod i na míru šité knihovny, komody, nástavce nebo police. Jako materiál si můžete zvolit například lamino, dýhu nebo hypermoderní sklo. U takto vyrobených kusů nábytku je navíc možnost vybrat z mnoha druhů kování od renomovaných výrobců, které mu dodá zcela unikátní charakter.

 

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This