Moderní roubené domy se hodí i ke stálému bydlení

Dřevostavba

Chystáte se budovat si nové rodinné hnízdo a máte vytvořený projekt pro zděný dům? Zkuste se ještě jednou zamyslet nad tím, jestli by vám více nevyhovovalo v souladu s trendy dnešní doby roubené bydlení?

Existují společnosti, které jsou schopny proměnit daný projekt v projekt dřevostavby, podle nějž je možné moderní bydlení postavit.

Kvalitně postavená moderní roubenka vydrží několik generací

Roubenky jsou spojeny s existencí lidstva po celá staletí, moderní roubenky se potom při vhodné údržbě chlubí životností i několik generací. Jejich vybudováním tudíž získáte jistotu domova i pro své potomky!

K dosažení kýženého efektu je samozřejmě nutné použít kvalitní dřevo a dodržet technologické postupy při výstavbě.

Na moderní roubené domy bývá užíván klasický systém, kdy jsou obvodové stěny tvořeny masivními hranoly z rostlého cedru, lepené borovice či lepeného smrku, ale také sendvičový systém, který v kombinaci s izolací splňuje měřítka nízkoenergetické stavby.

Při stavbě moderní roubenky se vyplatí vsadit na zkušenost!

Je samozřejmé, že vzhled roubenky je velmi důležitý, a proto prověřené společnosti mimo klasického projektu vytváří pro své zákazníky i 3D vizualizace, jež jim pomohou přesvědčit se o tom, že výsledná podoba moderní roubenky bude skutečně v souladu s jejich představami.

Kupříkladu společnost Bartoš Dřevostavby s. r. o. působí na trhu již od roku 1995, takže pro ni díky bohatým zkušenostem s tesařskou výrobou představuje montáž dřevostaveb hračku.

Výhody moderních roubených domů

Moderní roubené domy se mohou pyšnit několika přednostmi. Především jsou takřka bezúdržbové, když postačí nátěr jednou za 3-5 let.

Protože se jedná o nízkoenergetické stavby, náklady na vytápění jsou opravdu nízké. Obyvatelé roubenek se navíc nacházejí ve zdravém prostředí, když dřevo je živý materiál, jenž do značné míry dýchá za ně. Proto na bydlení v roubených domech nenechají dopustit alergici a lidé s oslabenou imunitou.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This