Modernizaci koupelny můžete zvládnout levně a rychle!

Sprchový kout

Děsíte se po konzultaci se sousedy a známými toho, na kolik vás přijde modernizace vaší koupelny? Nestahujte kalhoty, když brod je ještě daleko! Je jen třeba, abyste si pro své nákupy vybrali prověřený obchod, v němž zakoupíte kvalitní zboží za přijatelné ceny. Mezi takové rozhodně patří  WellMall.

Sprchové boxy 80 x 80 cm seženete s akrylátovou i mramorovou vaničkou

V nabídce obchodu jsou samozřejmě dnes zcela běžné sprchové boxy 80 x 80 cm. Je jen na zákazníkovi, jestli upřednostní ty s akrylátovou nebo mramorovou vaničkou. Vždy má však zaručeno, že se jedná o moderní materiály, jež jsou příjemné a teplé na dotek. Nohy tudíž při sprchování nestudí a hladký povrch zachytává mnohem méně nečistot, než tomu bylo u jeho předchůdců.

Jaké preferujete sprchové dveře do niky 80 cm?

Zakoupit si je možné i sprchové dveře do niky 80 cm. Budete preferovat posuvné, otevírací, zalamovací nebo shrnovací? Posuvné jsou stále nejoblíbenější, současně ale nejrizikovější. Ušetří sice místo v koupelně, ale pojezdy se komplikovaněji čistí a někdy mohou zadrhávat. Pro zalamovací systém mluví bezkonkurenční velikost vstupu. Otevírací dveře mají drobnou nevýhodu v tom, že musíte počítat s vytíráním steklých kapek vody. Shrnovací dveře jsou odolné a mají možnost velkého průchodu.

Sprchové masážní boxy s nízkou vaničkou pomohou zlepšit vaše zdraví

Hitem dnešní doby jsou sprchové masážní boxy s nízkou vaničkou. Vybrat si kvalitní hydromasážní box z pestré nabídky na WellMall jistě nebude velký problém. Masážní hlavice ve sprchovém boxu vás budou příjemně masírovat na rozličných částech těla. Dnes si lze dokonce pořídit i takové boxy, jejichž součástí je rádio s mp3 přehrávačem. Zásluhou tohoto boxu si budete náramně užívat každou minutu, kterou strávíte ve své koupelně, a současně uděláte něco i pro své zdraví!

 

Sprchový box

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This