Na úpravu vody v bazénu je právě ideální čas

Úprava vody v bazénu

Současné počasí láká k domácímu bazénku, současně je ale třeba pamatovat na to, že právě nyní je ideální čas k úpravě vody v bazénu.

Pokud si na tuto činnost netroufáte sami, je vhodné jí pověřit nějakou vhodnou společnost, která má v tomto oboru bohaté zkušenosti. K takovým bezesporu patří Rentmil.

Před úpravou vody v bazénu je nutné změřit její pH

Úprava vody v bazénu by měla vždy následovat teprve po změření pH bazénové vody. Díky tomu je možné nejlépe zjistit, co přesně vodě chybí.

Je vhodné si pamatovat, že ideální pH vody by se mělo pohybovat v intervalu 6,8-8,2.

Mořská sůl ušetří většinu nákladů za bazénovou chemii

V dnešní době se značné popularitě těší mořská sůl do bazénu – solinátor. Dokáže totiž ušetřit až 85 % celkových ročních nákladů na bazénovou chemii, což rozhodně není zanedbatelné číslo. Funguje na jednoduchém principu, když zařízení garantuje automatické dávkování soli do bazénové vody.

Lehce slaná voda je potom cirkulována přes elektrolytickou jednotku chlorinátoru, aby vznikal chlor, jenž se posléze uvolňuje do vody.

Rozličné druhy tablet do bazénu mají různé funkce

Na stránkách www.rentmil.cz je možné se seznámit rovněž s rozličnými tabletami do bazénu, lze vybírat mezi šokovým granulátem, malými chlorovými tabletami 20 g, pomalu rozpustnými chlorovými tabletami 200 g, Compactalem, Poolfinishem a Calzestabem. Každá z těchto tablet má svůj specifický účel k úpravě vody v bazénu.

Rentmil poskytuje kompletní bazénové příslušenství a servis

Společnost Rentmil je dobře známá i jako poskytovatel kvalitního bazénového příslušenství a servisu.

Zmínit je možné bazénové filtrace, osvětlení bazénu, bazénové vysavače, skimmer a trysky, ohřev vody v bazénu, dlažbu k bazénu, podložku pod bazén nebo schůdky do bazénu.

Na internetových stránkách této společnosti jednoduše naleznete vše, co pro váš bazén potřebujete.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This