Nábytek inspirovaný přírodou

Masiv

Masiv nebo masivní dřevo je u nábytku zárukou 100% přírodního dřeva. Nábytek z masivu je prostě kus nábytku, který neobsahuje žádné jiné materiály. V rámci designu se kombinuje maximálně se sklem nebo kovem. Jde o kvalitní a odolné dřeviny. Nejznámějšími jsou dřeviny jako palisandr, akácie, mango či domácí dřeviny smrk, borovice, olše, dub a buk. Každá z těchto dřevin má své kvalitativní parametry.

Výhody masivního nábytku

Nábytek z masivu se vyznačuje mnoha pozitivními vlastnostmi. Z hlediska designu jde o trvanlivý a nadčasový materiál. Masiv je trendy i po mnoha, mnoha letech. Díky široké škále nabízených dřevin s výraznou přírodní strukturou nabízí možnost variability. Lze tak masiv sladit k dalšímu zařízení vašeho domu či bytu. Pravdou je, že masiv není levnou záležitostí. Nábytek z masivu má mnoho výhod, které ocení všichni nadšenci tradičních materiálů. Dřevěný stůl vám přinese kousek přírody přímo do vaší jídelny v domácnosti, penzionu či hotelu. Navíc můžete jídelní stoly z masivu skvěle kombinovat s různými typy židlí podle vaší fantazie.

Stůl má své místo v historii každé rodiny

Je to právě jídelní stůl, který je často prvním kouskem nábytku v každé nové domácnosti. Jídelní stoly jsou svědky křtin našich dětí, oslav všech narozenin či každoročních vánočních svátků. Jídelna či kout s jídelním stolem je srdcem, které bije uprostřed našeho obydlí a do svého dřeva vrývá vzpomínky na naše blízké i na chvíle, které s nimi trávíme. Proto bychom měli stůl vždy pečlivě vybírat. Levné materiály nevydrží ani pár let. Jídelní stůl z masivu má reprezentovat a stárnout do krásy. Dobrý stůl je ten, který nepotřebujete ukrývat pod ubrus, ale naopak se jím chlubit. Proto by měl být z kvalitního masivního dřeva. Takový masivní jídelní stůl si můžete nechat zhotovit u výrobce Werdina.

Jídelna sladěná do posledního detailu

Nezapomeňte, že jídelní stůl a židle musí vzájemně ladit. Stejně, jako stůl a ostatní nábytek do jídelny. Takto dokonale designově sladěné jídelní sestavy nabízí firma Werdina. Podobně jako další jídelní stoly a židle. Ať už hledáte malý jídelní stůl masiv či velký jídelní stůl rozkládací, masivní jídelní stoly budou dobře fungujícím a krásným srdcem vaší jídelny, ale i restaurace či penzionu.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This