Nadčasová kuchyně krok za krokem

Moderní kuchyně
Nadčasová kuchyně krok za krokem
5 (100%) 1 vote[s]

Každé plánování by mělo být příjemné a pokud máte dostatečné množství financí, pak vám nemůže nic bránit v cestě ve vytvoření ideálního bydlení.

V tomto článku se budeme zaměřovat na kuchyň, která je pro většinu z nás bodem číslo jedna. Jestliže se jedná o novostavbu, velmi vhodnou variantou je si rozvrhnout kuchyň již v samotné fázi hrubé stavby. To z toho důvodu, že je stále libovolně možné pohybovat s odpady.

Zásadou je správná podlaha

Moderní kuchyně z kuchynskastudia.cz splňují hlavní kritérium, a tím je odolná a snadno omyvatelná podlaha. Nejvhodnějším řešením budou především dlaždice, nicméně nemusí zůstat jen u nich. Další variantou je například syntetický vinyl. Ten je vhodný především pro ty, kterým často něco padá na zem. Ideální volbou je i proto, že má velmi příznivé ceny a taktéž kvalitní vlastnosti.

Jako ekologičtější možnost je pak Marmoleum, které se vyrábí z ryze přírodních materiálů.

Máte malý prostor? Zkuste bílou

Nedostatek místa v kuchyni je něco, s čím se nerad potýká opravdu každý. Kuchyň by měla být navržena do posledního detailu. Důležitá je velikost pracovní plochy, dostupnost do poliček, dostatek úložného prostoru a plno dalšího.

Co si budeme povídat. Nebylo by rozhodně lepší vařit s lehkostí a ušetřit si velkou dávku nervů?

Bílá barva a navíc v lesklém provedení je nejlepší možné řešení jak opticky zvětšit vaši místnost. Bílá je opravdu nadčasová a moderní. Nezapomeňte dodržovat pravidlo „tří barev“. Větší počet pak může způsobit značný dojem chaosu.

Moderní kuchyně

Důležité je rozmístění interiéru. Něco by vás mnohdy ani nenapadlo, ale ušetří vám dostatek prostoru. Například odpadkový koš, který máte umístěný v rohu kuchyně nepřekáží, ale rozhodně by se mu vedlo uvnitř linky lépe.

Dalším bodem úspory prostoru je pořízení vestavěné skříně, která bude sloužit jako spíž.

Na závěr přikládáme zajímavý článek, tzv. „rychlokurz“ o tom, jak si zařídit kuchyň. Na článek se můžete podívat na tomto odkazu http://bydleni.idnes.cz/jak-zaridit-kuchyn-0nb-/architektura.aspx?c=A130218_143008_architektura_rez.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This